Sági János - Kéry János - Rojcsek Sándor: Telekkönyvi jog. Telekkönyvi mintatár. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1930, Grill Károly, XXXI+(1)+862 p. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
László Jenő - Szende Péter Pál: Magyar magánjog mai érvényben. Törvények, rendeletek, szokásjog, joggyakorlat ,,Magyarország magánjogi törvénykönyve" javaslatának rendszerében. III. köt.: Kötelmi jog. I. rész. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1928, Grill Károly, XXXIV+(2)+831 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
dr. Stiassny József: Jogi és gazdasági kézikönyv I.-II.. Bp., é.n. Székely nyomda. Aranyozott egészvászon kötésben, 398 + 352p. + dr. Stiassny József: A mindennapi élet jogi problémái. Bp., é.n. Székely nyomda. Aranyozott egészvászon kötésben 398p.
László Jenő - Szende Péter Pál: Magyar magánjog mai érvényben. Törvények, rendeletek, szokásjog, joggyakorlat ,,Magyarország magánjogi törvénykönyve" javaslatának rendszerében. III. köt.: Kötelmi jog. II. rész. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1928, Grill Károly, IX+(3)+724 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
László Jenő - Szende Péter Pál: Magyar hiteljog. III. köt. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1930, Grill Károly, XVII+(1)+877 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
Dénes Aladár: Vademecum. Jogi Zsebkönyvek Gyűjteménye VI. köt. Bp., [1910], Grill Károly, XXII+(2)+222 (eredetileg 231) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, a címlap és a könyv végén több lap hiányzik.
Az új perrendtartás. Törvény a sommás eljárásól (1893: XVIII. tcz.), a fizetési meghagyásról (1893: XIX. tcz.), kiegészítve az idézett törvényekkel, tartalomjegyzékkel és betűrendes tárgymutatóval. Bp., 1893, Eggenberger, 198+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, a könyv elején több sérült, kijáró lappal.