Bücher: Jura

Zahl der Lose: 40

20382.

Rufpreis:
2 800 HUF

Sági János - Kéry János - Rojcsek Sándor: Telekkönyvi jog. Telekkönyvi mintatár. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1930, Grill Károly, XXXI+(1)+862 p. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
20383.

Rufpreis:
2 400 HUF

László Jenő - Szende Péter Pál: Magyar magánjog mai érvényben. Törvények, rendeletek, szokásjog, joggyakorlat ,,Magyarország magánjogi törvénykönyve" javaslatának rendszerében. III. köt.: Kötelmi jog. I. rész. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1928, Grill Károly, XXXIV+(2)+831 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
20384.

Rufpreis:
2 400 HUF

dr. Stiassny József: Jogi és gazdasági kézikönyv I.-II.. Bp., é.n. Székely nyomda. Aranyozott egészvászon kötésben, 398 + 352p. +    dr. Stiassny József: A mindennapi élet jogi problémái. Bp., é.n. Székely nyomda. Aranyozott egészvászon kötésben 398p.
20385.

dr. Stiassny József: Jogi és gazdasági kézikönyv I.-II.. Bp., é.n. Székely nyomda. Aranyozott egészvászon kötésben, 398 + 352p. +
dr. Stiassny József: A mindennapi élet jogi problémái. Bp., é.n. Székely nyomda. Aranyozott egészvászon kötésben 398p.

Rufpreis:
2 400 HUF

Vincenti Gusztáv: Végrehajtási eljárás. Törvények. Rendeletek. Joggyakorlat. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1930, Grill Károly, XVI+964 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, kissé sérült, kopottas borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
20386.

Rufpreis:
2 400 HUF

20387.

Rufpreis:
2 400 HUF

László Jenő - Szende Péter Pál: Magyar magánjog mai érvényben. Törvények, rendeletek, szokásjog, joggyakorlat ,,Magyarország magánjogi törvénykönyve" javaslatának rendszerében. III. köt.: Kötelmi jog. II. rész. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1928, Grill Károly, IX+(3)+724 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
20388.

Rufpreis:
2 400 HUF

László Jenő - Szende Péter Pál: Magyar hiteljog. III. köt. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1930, Grill Károly, XVII+(1)+877 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
20389.

Rufpreis:
2 400 HUF

Fehérváry Jenő: Magyar csődjog vázlata. A csődönkívüli fizetésképtelenségi eljárásokkal. Bp., 1948, Grill Károly, VII+(1)+192 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel, felvágatlan lapokkal.
20390.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dénes Aladár: Vademecum. Jogi Zsebkönyvek Gyűjteménye VI. köt. Bp., [1910], Grill Károly, XXII+(2)+222 (eredetileg 231) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, a címlap és a könyv végén több lap hiányzik.
20391.

Rufpreis:
2 000 HUF

20392.

Rufpreis:
2 000 HUF

Az új perrendtartás. Törvény a sommás eljárásól (1893: XVIII. tcz.), a fizetési meghagyásról (1893: XIX. tcz.), kiegészítve az idézett törvényekkel, tartalomjegyzékkel és betűrendes tárgymutatóval. Bp., 1893, Eggenberger, 198+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, a könyv elején több sérült, kijáró lappal.
20393.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF