Pethő Tibor: A váltó. Gyakorlati kézikönyv. Törvénymagyarázat, üzletesetek, minták, példák, joggyakorlat. Thébe Könyvtár 35. sz. [Bp.], 1927, TÉBE, 182 p. Átkötött félvászon-kötés, javított címlappal.
Büntető jog tára. Büntetőjogi judicatura, rendeletek és értekezések gyűjteménye. Szerk.: Németh Péter. XXXIII. köt. (Melléklet: Polgári törvénykezés. A Büntető jog tára XXXIII. kötetének melléklapja). Bp., 1897, Pesti Lloyd-ny., XVI+392 p.+ 208 p. Korabeli félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.
Dr. Gyürky Tibor és Dr. Melly József: Az iparűzés egészségügyi feltételei. Bp., 1931. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány, gerinc sérült, kissé kopottas állapotban.
A tisztességtelen versenyről szóló törvény. Magyarázatokkal ellátták: Dr. Vilkovszky József és Dr. Földi Márton. Kosice/Kassa, 1929,"Kárpátia", 192 p. Kiadói kopott, foltos borítóval, szakadt címlappal.
Reichs-Gesetz-Blatt für das Kaiserthum Oesterreich. Jahrgang 1860., 1866., 1867., 1868. [4 kötet]. Wien, 1860-1868, K. k. Hof- und Staatsdruckerei. Német nyelven. Korabeli félbőr- / félvászon-kötésben, viseltes állapotban, intézményi bélyegzőkkel.
Reichs-Gesetz-Blatt für das Kaiserthum Oesterreich. Jahrgang 1858., 1858., 1864., 1865. [4 kötet]. Wien, 1858-1865, K. k. Hof- und Staatsdruckerei. Német nyelven. Korabeli félbőr- / félvászon-kötésben, viseltes állapotban, intézményi bélyegzőkkel.
A Külügyi Közlöny 1923. évi III. évfolyama. [Egybekötve]. Bp., 1923-1924, M. Kir. Tudományegyetemi Nyomda, 119 p. Aranyozott félvászon-kötésben, kisebb lapszéli ázásnyomokkal, intézményi bélyegzőkkel.
Kéler Tibor - Straub Sándor: A szolgálati jogviszony. I. rész: A kereskedelmi és az ipari alkalmazottak szolgálati viszonyaira vonatkozó hatályos jogszabályok és bíróságaink gyakorlata. Összeáll.: - - . Bevezetéssel ellátta és átnézte: Schwicker Richard. Tébe Könyvtár 50. sz. Bp., 1929, Tébe (Athenaeum-ny.), 372 p. Aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval és gerinccel, kissé szakadt címlappal, helyenként kissé foltos lapokkal, Dr. Széll György zalaegerszegi ügyvéd tulajdonosi bélyegzőivel.
A Külügyi Közlöny 1930. évi X. évfolyama. [Egybekötve]. Bp., 1930, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 163 p. Egészvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, kisebb lapszéli szakadással, helyenként kézzel írt bejegyzésekkel, a 109-163. oldalakat (betűsoros név-, tárgy- és számmutató) a kötet elejére kötötték.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.