Bücher: Jura

Zahl der Lose: 40

20370.

Rufpreis:
5 000 HUF

20371.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

20372.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

20373.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Autonómiák Magyarországon 1848-2000. Szerk.: Gergely Jenő. II-III. köt. Bp., 2005, ELTE Történelemtudományok Doktori Iskola - L'Harmattan. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20374.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Reichs-Gesetz-Blatt für das Kaiserthum Oesterreich. Jahrgang 1860., 1866., 1867., 1868. [4 kötet]. Wien, 1860-1868, K. k. Hof- und Staatsdruckerei. Német nyelven. Korabeli félbőr- / félvászon-kötésben, viseltes állapotban, intézményi bélyegzőkkel.
20375.

Rufpreis:
3 000 HUF

Reichs-Gesetz-Blatt für das Kaiserthum Oesterreich. Jahrgang 1858., 1858., 1864., 1865. [4 kötet]. Wien, 1858-1865, K. k. Hof- und Staatsdruckerei. Német nyelven. Korabeli félbőr- / félvászon-kötésben, viseltes állapotban, intézményi bélyegzőkkel.
20376.

Rufpreis:
3 000 HUF

Die Ungarische Verfassung , Geschichtlich Dargestellt S. Rado - Rothfeld Verlag: Puttkammer & Mühlbrecht Berlin 1898. 212 p. Félvászon kötésben
20377.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

20378.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Bernyó József, dr.: Társadalombiztosítási törvénykönyv. Nagykanizsa, 1930. Délzalai nyomda. 472p. +20 (reklámok, tartalom) Kiadói, enyhén sérült papírkötésben. Ritka!
20379.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kéler Tibor - Straub Sándor: A szolgálati jogviszony. I. rész: A kereskedelmi és az ipari alkalmazottak szolgálati viszonyaira vonatkozó hatályos jogszabályok és bíróságaink gyakorlata. Összeáll.: - - . Bevezetéssel ellátta és átnézte: Schwicker Richard. Tébe Könyvtár 50. sz. Bp., 1929, Tébe (Athenaeum-ny.), 372 p. Aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval és gerinccel, kissé szakadt címlappal, helyenként kissé foltos lapokkal, Dr. Széll György zalaegerszegi ügyvéd tulajdonosi bélyegzőivel.
20380.

Rufpreis:
2 800 HUF

20381.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF