https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Foto Zahl der Lose: 642
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3346088
16457
502
0
8000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1930-1940 Szendrő István (1908-2000): Szeplőeltávolítás, hátoldalon pecséttel jelzett fotó, 17×23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3346064
16458
502
0
8000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1930-1940 Szendrő István (1908-2000): Szeplőeltávolítás, hátoldalon pecséttel jelzett fotó, 11,5×17,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3346084
16459
502
0
8000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1930-1940 Szendrő István (1908-2000): Budapest, Szent Jobb körmenet, XI. Ince pápa tér, hátoldalon pecséttel jelzett fotó, 17×23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3346091
16460
502
0
8000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1930-1940 Szendrő István (1908-2000): Szeplőeltávolítás, hátoldalon pecséttel jelzett fotó, 23×17 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3389217
16461
502
0
8000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
1986 Nagy Csaba (1956-) természetfotós fényképe rózsaszentmártoni parasztházról, kartonon, 15x22 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3346203
16462
502
0
16000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1930-1940 Szendrő István (1908-2000): Ménesterelés, hátoldalon pecséttel jelzett fotó, szélén és sarkán törésnyomok, 23×17 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3346122
16463
502
0
16000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1930-1940 Szendrő István (1908-2000): Népviseletbe öltözött lány mécsest gyújt, hátoldalon pecséttel jelzett fotó, 23×17 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3346189
16464
502
0
16000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1930-1940 Szendrő István (1908-2000): Balerinák tánca, hátoldalon pecséttel jelzett fotó, sarkain kis hibák, 23×17 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3386245
16465
502
0
4000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
5 db Kurucz József fotó, 2 db jelzett. 26x34 cm Ig
Das Lot is nicht erreichbar
3278583
16466
502
0
6000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Vidarény Iván (1887-1982): Virágszál (1959) vintage fotó nagyítás 39x30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3262509
16467
502
0
200
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
G. Szántó András (1937-2002): Aranybánya reggel. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 29x39 cm 3311475
16468
502
0
300
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
G. Szántó András (1937-2002): Házsor. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 24.5x38 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse