Foto

Zahl der Lose: 642

1931 Los Angeles, Szent István Hall alapkőletételének fotója, üvegezett modern keretben, nagyméretű. Rajta Láni Mátyás plébánossal is. Huddleston Photo Co. L.A. felvétele, a fotón szakadással, az egyik alsó sarkán hiánnyal, 25x65 cm, keret: 46x77 cm
16675.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

1917 Kisköre, Tisza-híd építése nagyméretű fotó, kartonon, 22,5x29,5 cm
16676.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

cca 1910-1920 A budai vár udvari kocsisai (fiákeresei), nagyméretű, kartonra kasírozott fotó Kallós Oszkár budapesti (Király u. 25.) műterméből (1923-tól József főherceg udvari fényképésze volt), a hátoldalon pecséttel jelzett, foltos karton, 19x24 cm, teljes méret: 30,5x35,5 cm
16677.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

cca 1920-1930 Fraknó vára, Rozália-kápolna, 8 db albumlapra ragasztott fotó, feliratozva, kb. 4,4×6 és 6×8,3 cm közötti méretben
16678.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1940 Tarnów, fotóalbum 20 db feliratozott fotóval, 17,5×12,5 cm
16679.

Rufpreis:
2 000 HUF

16680.

Rufpreis:
5 000 HUF

16681.

Rufpreis:
2 400 HUF

Külföldi utazásokról összegyűjtött fotók, képeslapok gyűjteménye (Velence, Prága, Krakkó, Tátra, stb.), összesen kb. 100 db, albumba beragasztva, 25x35x2,5 cm
16682.

Rufpreis:
2 400 HUF

16683.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

cca 1900 Olaszország, Velence, egy doboz üveg diapozitív, magyar utazó által készített felvételek, 10 db, közte egy sérült, 9x9 cm / cca 1900 Venezia, Italy, a box of glass slide positives, photographs taken by a Hungarian traveler, 10 pcs, one damaged, 9x9 cm
16684.

Rufpreis:
10 000 HUF

16685.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Rodosz város régi kikötője / Ciprus Limasszol. Kétoldalas jelzett fotó, magyar utazó által feliratozott karton 33x25 cm  cca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Ciprus - Limassol / Port of Rhodes double sided photo inscribed by a Hungarian traveler on cardboard 33x25 cm
16686.

cca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Rodosz város régi kikötője / Ciprus Limasszol. Kétoldalas jelzett fotó, magyar utazó által feliratozott karton 33x25 cm

cca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Ciprus - Limassol / Port of Rhodes double sided photo inscribed by a Hungarian traveler on cardboard 33x25 cm

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF