https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Foto

Zahl der Lose: 642

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
cca 1920 Dévaványai utcakép, szakadással, 17x24 cm
1
16663.

cca 1920 Dévaványai utcakép, szakadással, 17x24 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Csák Miklós (1933-2013): Fotó negatívok 12 db, négy csíkon tibeti portrék, tájképek
1
16664.

Csák Miklós (1933-2013): Fotó negatívok 12 db, négy csíkon tibeti portrék, tájképek

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csák Miklós (1933-2013): Fotó negatívok 24 db, több csíkon tibeti, ázsiai portrék, tájképek, negatív tartóban
1
16665.

Csák Miklós (1933-2013): Fotó negatívok 24 db, több csíkon tibeti, ázsiai portrék, tájképek, negatív tartóban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csák Miklós (1933-2013): Fotó negatívok 22 db, több csíkon tibeti, ázsiai portrék, tájképek, negatív tartóban
1
16666.

Csák Miklós (1933-2013): Fotó negatívok 22 db, több csíkon tibeti, ázsiai portrék, tájképek, negatív tartóban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1906 Tbiliszi, utcaképek, jelenetek 3 db feliratozott fotó + egyéb vidéki képek / Tbilisi, Georgia. street views. 3 detailed photos 18x12 cm
1
16667.

1906 Tbiliszi, utcaképek, jelenetek 3 db feliratozott fotó + egyéb vidéki képek / Tbilisi, Georgia. street views. 3 detailed photos 18x12 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
[Fényképalbum] Heidelberg. Carl Lange német fotográfus 12 korabeli fotójából készült leporelló fotóalbum. Készült 1889-1900 között. Heidelberg, 1900 körül. Carl Lange Verlag. 12 vintázs felvétel, méretük többségében: 100x155 mm. Az 1863-ban született Carl Lange fotográfus 1883-tól működött a délnémet egyetemi városban, Heidelbergben. A város neves portréfotósának számított, ám a város épített örökségéről is érzékletes fotókat készített, mely megörökíti az 1890-es évtized komponálási rendjét, közlekedési viszonyait és öltözködési modorát. Fotói többsége a Karl Pfaff által szerkesztett helytörténeti monográfiában jelent meg, (Heidelberg und Umgebung. Heidelberg, J. Hörning, 1902). Albumunk felvételei: Heidelberg von der Terrasse -- Heidelberg von Philosophenweg -- Heidelberg von der Hirschgasse -- Heidelberger Schloss: Der Schlosshof -- Heidelberger Schloss: Der Friedrichsbau -- Heidelberger Schloss: Der Otto Heinrichsbau -- Heidelberger Schloss: Der achteckige Thurm mit dem Altan -- Mensur in der Hirschgasse -- Heidelberger Carcer -- Heidelberg: Das grosse Fass -- Hotel zum Ritter -- Heidelberger Schloss: Der gesprengte Thurm. Példányunk fűzése a második fotó után meglazult. Díszesen aranyozott, festett, vaknyomásos, enyhén sérült gerincű kiadói egészvászon kötésben. Jó példány.
1
16668.

[Fényképalbum] Heidelberg. Carl Lange német fotográfus 12 korabeli fotójából készült leporelló fotóalbum. Készült 1889-1900 között. Heidelberg, 1900 körül. Carl Lange Verlag. 12 vintázs felvétel, méretük többségében: 100x155 mm. Az 1863-ban született Carl Lange fotográfus 1883-tól működött a délnémet egyetemi városban, Heidelbergben. A város neves portréfotósának számított, ám a város épített örökségéről is érzékletes fotókat készített, mely megörökíti az 1890-es évtized komponálási rendjét, közlekedési viszonyait és öltözködési modorát. Fotói többsége a Karl Pfaff által szerkesztett helytörténeti monográfiában jelent meg, (Heidelberg und Umgebung. Heidelberg, J. Hörning, 1902). Albumunk felvételei: Heidelberg von der Terrasse -- Heidelberg von Philosophenweg -- Heidelberg von der Hirschgasse -- Heidelberger Schloss: Der Schlosshof -- Heidelberger Schloss: Der Friedrichsbau -- Heidelberger Schloss: Der Otto Heinrichsbau -- Heidelberger Schloss: Der achteckige Thurm mit dem Altan -- Mensur in der Hirschgasse -- Heidelberger Carcer -- Heidelberg: Das grosse Fass -- Hotel zum Ritter -- Heidelberger Schloss: Der gesprengte Thurm. Példányunk fűzése a második fotó után meglazult. Díszesen aranyozott, festett, vaknyomásos, enyhén sérült gerincű kiadói egészvászon kötésben. Jó példány.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
1
 
ca 1890 San Remo souvenir. 14 db kabinetfotót tartalmazó leporello füzet vasútállomás, casino, stb. Festett egészvászon kötésben. Gerincén kis sérüléssel. /         ca 1890 San Remo souvenir. Leporello booklet containing 14 cabinet photographs railway station, casinos, etc. Painted full-cloth binding. Small damage to the spine.
1
16669.

ca 1890 San Remo souvenir. 14 db kabinetfotót tartalmazó leporello füzet vasútállomás, casino, stb. Festett egészvászon kötésben. Gerincén kis sérüléssel. / ca 1890 San Remo souvenir. Leporello booklet containing 14 cabinet photographs railway station, casinos, etc. Painted full-cloth binding. Small damage to the spine.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1880-1900 Brüsszel, leporelló 10 db keményhátú fotóval, egyenként 11x16,5 cm // cca 1880-1900 Brussels, Bruxelles, foldout with 10 vintage photos, 11x16.5 cm each
1
16670.

cca 1880-1900 Brüsszel, leporelló 10 db keményhátú fotóval, egyenként 11x16,5 cm // cca 1880-1900 Brussels, Bruxelles, foldout with 10 vintage photos, 11x16.5 cm each

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1900-1920 Svájc, Berni-Alpok, Eiger, Mönch és Jungfrau hegycsúcsok látképe, kihajtható panoráma fotó kartonon, 10,5x46 cm, karton: 12,5x66 cm
1
16671.

cca 1900-1920 Svájc, Berni-Alpok, Eiger, Mönch és Jungfrau hegycsúcsok látképe, kihajtható panoráma fotó kartonon, 10,5x46 cm, karton: 12,5x66 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1900 Vitanesti látképe a Putna folyó mellett (Vrancea, Romania), 18x13 cm / View of Romanian village Vitanesti (Vrancea, Romania.)
1
16672.

cca 1900 Vitanesti látképe a Putna folyó mellett (Vrancea, Romania), 18x13 cm / View of Romanian village Vitanesti (Vrancea, Romania.)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1900 Visk (Viskovo, Viskove), Várhegyi fürdő, Berta csarnok, kartonra kasírozott fotó, a hátoldalon feliratozva, foltos, 11,5x15 cm, karton: 16x21 cm
1
16673.

cca 1900 Visk (Viskovo, Viskove), Várhegyi fürdő, Berta csarnok, kartonra kasírozott fotó, a hátoldalon feliratozva, foltos, 11,5x15 cm, karton: 16x21 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szlanikfürdő (Slănic-Moldova), Hotel Racovita, a hátoldalon feliratozott fotó, 12x18 cm
1
16674.

Szlanikfürdő (Slănic-Moldova), Hotel Racovita, a hátoldalon feliratozott fotó, 12x18 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse