Foto Zahl der Lose: 642
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3329628
16469
502
600
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Tünődés. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, 28x38 cm 3347641
16470
502
Photo
3347547
16471
502
900
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Férfi arc. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 38,5x29 cm 3347640
16472
502
Photo
3347638
16473
502
Photo
3347634
16474
502
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Bohóc. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 38,5x24,5 cm
3347552
16475
502
900
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Folyókanyar. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 38,5x29 cm
3347554
16476
502
900
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Tekintet. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 38x28 cm
3347561
16477
502
900
Photo
G. Szántó András (1937-2002): Reminiscentia. Fotó, papír, kartonon, hátoldalán pecséttel jelzett, kis kopottsággal, 38,5x25 cm
2964556
16478
502
3200
Photo
3184741
16479
502
Photo
Féner Tamás (1938-): Portrék (Scheiber Sándor, Karafiáth Orsolya, Vásári Tamás, Baranyi András, stb...), 8 db fotó karton ragasztva, jelzett, 15×10 cm 3349295
16480
502
7500
Photo
cca 1880 Michailovits Kornél Bács-Bodrog vármegye alispánja kitüntetéseivel, keményhátú fotó Rechnitzer János újvidéki műterméből, 10,5×6,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF