Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 54

Prosztoszerdov, N. N.: A borkóstolás alapjai. 1953, Élelmiszeripari és Begyűjtési Könyv- és Lapkiadó Vállalat. Hasonmás kiadás! Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20370.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1930 Deutsche landwirtschaftliche Geflügel-Zeitung c. német nyelvű mezőgazdasági folyóirat kb. 30 db vegyes száma. Kiadói tűzött papírkötés, változó állapotban, nagyrészt sérült.
20371.

Rufpreis:
2 400 HUF

Terence Conran: A konyha (az otthon szíve) Park Kiadó, 2003. 223p. Kiadói vászonkötésben, kiadói papírborítóval.
20372.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

20373.

Rufpreis:
1 600 HUF

Surányi Dezső: Magyar biokertek a XVII. században. Bp., 1987, Natura, 196+(4) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
20374.

Rufpreis:
1 600 HUF

1911 Magyar Méh 6 száma (1,2, 5,7,11,12 számok.) Változó állapotban, közte sérült, foltos is.
20375.

Rufpreis:
1 600 HUF

Határozati javaslat a sütőipar megszilárdítása, fejlesztése és korszerű megszervezése végett a Budapest Székesfővárosi Sütők Ipartestületének Közgyűlésén. Bp.,(1931),Vészi Nyomda, 15+1 p. + Benne 1931-es röplappal. Kiadói papírkötés, foltos boítóval.
20376.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Moesz Gusztáv: A házigomba és az épületek elgombásodása. Népszerű Természettudományi Könyvtár 18. Bp., 1934, Kir. M. Természettudományi Társulat, 206 p. Kiadói papírkötés, néhány szamárfüles lappal.
20378.

Rufpreis:
1 800 HUF

Virágkötészet. Szerk.: Wenszky Ágnes. Bp.,1990, Mezőgazdasági. Színes és fekete-fehér fotókkal, illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés + Ivaki Tosiko: Ikebana.
20379.

Rufpreis:
1 800 HUF

20380.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bábolna Tények és adatok 1945-1989. I. Bábolna, 1989, papírkötés, jó állapotban.
20381.

Rufpreis:
1 600 HUF

Láng Géza: Növénytermesztés. Bp., 1961, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, tulajdonosi névbejegyzéssel. + Dr. Konrad Mengel: A növények táplálkozása és anyagcseréje. Ford. Dr. Eifert Józsefné. Bp., 1976, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval.
20382.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF