Musik, Noten, Instrumenten Zahl der Lose: 37
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3374707
18197
500
Music, Musical notes, Instruments
Balázs Győző miskolci zenetanár és költő dedikált kottája
3392026
18198
500
Heim, Ernst: Was der Violinspieler wissen muß. Ein Handbuch für junge Geiger. Berlin, 1922, Alberti Verlag, 89+(3) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült borítóval és gerinccel, néhány kissé sérült lappal, az utolsó lapon hibajavító-folttal.
3391550
18199
500
Molnár Antal: Rövid, népszerű zeneesztétika a nagyközönség számára. Bp., 1940, Széchenyi Irodalmi és Művészeti R.T., 141 p. Egyetlen kiadás. Átkötött egészvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.
3376097
18200
500
3388598
18201
500
cca 1900-1920 22 db régi külföldi (olasz, francia, stb.) kotta, vegyes állapotban, közte sérültek
2857976
18202
500
3378648
18204
500
Gunda Béla (szerk.): Emlékkönyv Kodály Zoltán hatvanadik születésnapjára. Bp., 1943, Magyar Néprajzi Társaság. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
3378534
18205
500
3369936
18206
500
Beatles dalszövegek gyűjteménye, angol nyelven, egészvászon-kötésben, VI+80 p. 3374705
18207
500
Balázs Győző miskolci zenetanár és költő dedikált kottája 3386347
18209
500
Régi xilofon ütővel 27 cm
3391403
18210
500
Schubert, Franz: - - dalai énekhangra zongorakisérettel. I-II. kötet. [Egybekötve]. Átnézte: Szabados Béla. Bp., [1921-1923], Rozsnyai Károly, 123+(1) p.; 121+(1) p. Félvászon-kötésben, helyenként kissé sérült lapokkal.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF