Musik, Noten, Instrumenten

Zahl der Lose: 37

Balázs Győző miskolci zenetanár és költő dedikált kottája
18197.

Rufpreis:
2 400 HUF

Heim, Ernst: Was der Violinspieler wissen muß. Ein Handbuch für junge Geiger. Berlin, 1922, Alberti Verlag, 89+(3) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült borítóval és gerinccel, néhány kissé sérült lappal, az utolsó lapon hibajavító-folttal.
18198.

Rufpreis:
1 800 HUF

Molnár Antal: Rövid, népszerű zeneesztétika a nagyközönség számára. Bp., 1940, Széchenyi Irodalmi és Művészeti R.T., 141 p. Egyetlen kiadás. Átkötött egészvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.
18199.

Rufpreis:
1 400 HUF

18200.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1900-1920 22 db régi külföldi (olasz, francia, stb.) kotta, vegyes állapotban, közte sérültek
18201.

Rufpreis:
2 400 HUF

18202.

Rufpreis:
1 800 HUF

Gunda Béla (szerk.): Emlékkönyv Kodály Zoltán hatvanadik születésnapjára. Bp., 1943, Magyar Néprajzi Társaság. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
18204.

Rufpreis:
1 600 HUF

18205.

Rufpreis:
1 400 HUF

Beatles dalszövegek gyűjteménye, angol nyelven, egészvászon-kötésben, VI+80 p.
18206.

Rufpreis:
2 000 HUF

18207.

Rufpreis:
2 400 HUF

Régi xilofon ütővel 27 cm
18209.

Régi xilofon ütővel 27 cm

Rufpreis:
3 000 HUF

Schubert, Franz: - - dalai énekhangra zongorakisérettel. I-II. kötet. [Egybekötve]. Átnézte: Szabados Béla. Bp., [1921-1923], Rozsnyai Károly, 123+(1) p.; 121+(1) p. Félvászon-kötésben, helyenként kissé sérült lapokkal.
18210.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF