1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
Friss-Szabó-Varga: Hol volt, hol nem volt... Játsszunk zenét! 1. Bp., 1968, Zeneműkiadó. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.