Musik, Noten, Instrumenten

Zahl der Lose: 37

1972 Ralph Vaughan Williams (1872-1958) angol zeneszerző életrajzát ismertető füzet és prospektus, angol nyelven
18185.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Lark szájharmonika, dobozában.
18186.

Rufpreis:
2 000 HUF

M. Hohner szájharmonika, dobozában, h: 10 cm
18187.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ritter, Hermann:  Die Viola alta oder Altgeige. Ihr Name, ihre Geschichte, die Grundsätze ihres Baues, ihr Wesen und ihre Bedeutung als musikalisches Ausdrucksmittel. Als Anhang: Brief R. Wagner's an den Verfasser. Aphorismen über die Viola alta. Die Bagatella'schen Geigenbauregeln. Hauptsächlichtste Musik-Litteratur für die Viola alta. [Lipcse] Leipzig, 1885. Verlag von Carl Merseburger (Buchdruckerei Julius Klinkhardt). 1 t. (címkép) + [4] + 74 p. + 2 t. (kihajtható műszaki rajzok). Hermann Ritter (1849-1926) német zeneszerző, brácsaművész, zenei szakíró szakkönyve a mélyhegedű történetéről, technikájáról és hangszerépítéséről. Függelékben Richard Wagnernek a szerzőhöz írt levele, brácsás anekdoták, illetve a hangszerépítés tanácsai. A mű első kiadása 1876-ban jelent meg, példányunk a harmadik, javított kiadásból való. Az első előzék és a belív két levele a gerincnél megerősítve, néhány levélen apró, halvány foltosság. Enyhén kopott korabeli félbőr kötésben, márványmintás festésű lapszélekkel. Jó példány.
18188.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Juhász Zoltán: A zene ősnyelve. A magyar népzene rendszerének és eurázsiai kapcsolatainak vizsgálata mesterséges intelligenciákkal és más matematikai módszerekkel. [Pilisszentiván], 2006, Fríg, 255 p. Kiadói papírkötés.
18189.

Rufpreis:
4 000 HUF

K&M Germany összecsukható fém kottaállvány.
18190.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bakó Csaba: Tankönyv. A Rock & Roll rugói. 2004, Sony Music. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
18191.

Rufpreis:
6 000 HUF

Rinck, [Johann Christian Heinrich]: Der Choralfreund oder Studien für das Choralspielen. Band 1-2. [Egybekötve]. Mainz-Paris-Antwerpen, 1832-1833, B. Schott's Söhnen, 3 sztl. lev.+ 50 p.; 7 sztl. lev.+ 50 p. Német nyelven. Harántalakú félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, kissé foltos lapokkal.
18192.

Rufpreis:
5 000 HUF

18193.

Rufpreis:
1 600 HUF

18194.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Balázs Árpád negyedik nótáskönyve. Bp., 1924, Rózsavölgyi és Társa, 26+(2) p. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval.
18195.

Rufpreis:
1 600 HUF

Színi Károly: A magyar nép dalai és dallamai. Pest, 1865, Heckenast. Újrakötött félvászon kötés, foltos lapok, kopottas állapotban.
18196.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF