Rinck, [Johann Christian Heinrich]: Der Choralfreund oder Studien für das Choralspielen. Band 1-2. [Egybekötve]. Mainz-Paris-Antwerpen, 1832-1833, B. Schott's Söhnen, 3 sztl. lev.+ 50 p.; 7 sztl. lev.+ 50 p. Német nyelven. Harántalakú félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, kissé foltos lapokkal.