1929 'Házasodik a csendőr', esküvői fotó, Brassay [J. Zoltán fényképész hajdúböszörményi] műterméből, a csendőrökön kitüntetésekkel, az egyiken vitézi jelvénnyel, 17x23 cm
Lefaucheux-rendszerű, hatlövetű forgótáras revolver, cca. XIX. sz. közepe-második fele, jelzett, sorozatszámmal, korának megfelelő állapotban, kisebb rozsdafoltokkal, 27x13 cm // Antique Lefaucheux-style revolver, marked, with minor rust stains
1913-1917 Schiller János katonai oklevelei: kinevezések (hadnagyi, főhadnagyi), kitüntetés adományozó oklevél (Katonai Érdemkereszt III. osztálya hadidíszítménnyel és kardokkal), össz. 4 db, többön szép szárazbélyegzővel, változó méretben és állapotban (közte sérült) + Schiller János egyenruhás portréja, kitüntetésekkel (közte a Vaskorona-rend és a Katonai Érdemkereszt III. osztálya), keményhátú fotó Gerber S. budapesti műterméből, modern üvegezett képkeretben, látható: 11x8 cm
1970 Zrínyi Miklós Katonai Akadémia 1950-1970. Névre szóló emlékalbum (Farkas Gábor ezredes részére), Tóth Lajos (1922-2012) vezérőrnagy, a Zrínyi Miklós Katonai Akadémia parancsnoka (1969-1975), varsói katonai és légügyi attasé autográf aláírásával. Kiadói nyl-kötés, kissé koszos borítóval. Készült 100 példányban. + Tóth Lajos vezérőrnagy, akadémiaparancsnok aláírt levele