Tétel

Katalognummer:

17846.
Beendet 500. Fernauktion
Militaria

Rufpreis:

3 600 HUF

20

Beschreibung:

1913-1917 Schiller János katonai oklevelei: kinevezések (hadnagyi, főhadnagyi), kitüntetés adományozó oklevél (Katonai Érdemkereszt III. osztálya hadidíszítménnyel és kardokkal), össz. 4 db, többön szép szárazbélyegzővel, változó méretben és állapotban (közte sérült) + Schiller János egyenruhás portréja, kitüntetésekkel (közte a Vaskorona-rend és a Katonai Érdemkereszt III. osztálya), keményhátú fotó Gerber S. budapesti műterméből, modern üvegezett képkeretben, látható: 11x8 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras