Tétel

Katalognummer:

17845.
Beendet 500. Fernauktion
Militaria

Rufpreis:

65 000 HUF

Beschreibung:

Lefaucheux-rendszerű, hatlövetű forgótáras revolver, cca. XIX. sz. közepe-második fele, jelzett, sorozatszámmal, korának megfelelő állapotban, kisebb rozsdafoltokkal, 27x13 cm // Antique Lefaucheux-style revolver, marked, with minor rust stains

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg