Militaria

Zahl der Lose: 149

cca 1940 II. világháborús magyar katonai távcső MOM 6x30 jelzett, "A M. kir. Kincstár tulajdona+ felirattal.
17848.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

cca 1950 Ritka magyar katonai 7×50-es kézi távcső a néphadsereg idejéből, Honvédség tulajdona felirattal
17849.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

cca 1940 II. világháborús magyar légoltalmi tarajos sisak, szép állapotban
17850.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Kb. 150 darabos fénykép hagyaték tétel Varga János főhadnagy, a M. kir. 29/III hadtápzászlóalj tisztjétől. Jelentős része a Balkánon készült az 1. világháború idején feliratozva, benne: ágyú, hadifogoly, Belgrád királyi palota romok, csoportkép, portré és egyéb érdekes képek, vegyes minőségben
17851.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

1915 Szécsény, a 28. sz. pótzászlóalj parancsnokság parancskönyve, kézzel írva, sok névvel és adattal
17852.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

1997 Az USS JFK (United States Ship John Fitzgerald Kennedy) anyahajó kapitánya és légi század kapitányának autográf aláírásával a hajó nagy méretű fotóján magyar személy részére 36x29 cm 55x44 cm Üvegezett keretben  / 1997 Autographs of the captain and air squadron captain of the USS JFK (United States Ship John Fitzgerald Kennedy) on a large photo of the ship for a Hungarian person
17853.

1997 Az USS JFK (United States Ship John Fitzgerald Kennedy) anyahajó kapitánya és légi század kapitányának autográf aláírásával a hajó nagy méretű fotóján magyar személy részére 36x29 cm 55x44 cm Üvegezett keretben

/ 1997 Autographs of the captain and air squadron captain of the USS JFK (United States Ship John Fitzgerald Kennedy) on a large photo of the ship for a Hungarian person

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

1883 Léva, Díszes honvéd végelbocsátó (obsit) a cs. és kir. 26 sz. gyalogezred gyalogos honvédja részére, az ipolysági 62. sz. honvédzászlóalj tagja részére, sérült, javított, hajtott.
17854.

Rufpreis:
4 000 HUF
10

1939-1942 3 db magyar katona részére kiadott igazolás
17855.

Rufpreis:
2 000 HUF

1942 Magyar Front 1942. február 15. Szerk.: Kertész Elemér. Bp., Szegedvárosi-ny., 4 p. + Magyar Tartalékos Tisztek Lapja, 1942. feb. 20., Bp., Athenaeum, 12 p.
17856.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1914-1918 Romos házak és kastély Ukrajnában, Monasterzyska, Madzelovka, 2 db kartonra ragasztott fotó, feliratozva, 9×14 cm
17857.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1914-1918 Harctéri fodrászat, schauzeni lakás, 2 db kartonra ragasztott fotó, feliratozva, 9×14 cm
17858.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1914-1918 Magyar katonák lóháton és lövészárokban, 2 db fotó kartonra ragasztva, feliratozva, nevesítve, 6×6,5 és 9×11 cm
17859.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF