Militaria

Zahl der Lose: 149

1944 Pályázati hirdetmény a Magyar Királyi Horthy Miklós Honvéd Repülő Akadémiára való felvételre a jelentkezéshez szükséges űrlapok mellékletével, összesen 18 p.
17872.

Rufpreis:
6 000 HUF

1943 Termesszünk repcét - hadseregnek kell az olaj. Plakát 30x50 cm
17873.

Rufpreis:
4 000 HUF

1947 Életfogytiglanra ítélt munkásszázad parancsnok feleségének segélykérelme
17874.

Rufpreis:
5 000 HUF

1918 Az élelmiszerek és egyéb fogyasztási cikkek árai. Plakát, ragasztva, sarkán kis hiánnyal 31x48 cm
17875.

Rufpreis:
3 000 HUF

1913 Castelnuovo, K. u. k. 47. Infanterie-Truppendivisionskommando dicsérő oklevele Schiller János hadnagy részére, nagyméretű, dekoratív grafikával illusztrált oklevél, aláírással és bélyegzővel, hajtva, 59,5x43 cm
17876.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ismeretlen katonatiszt első világháborús fotója, kitüntetésekkel, keretben. Fotó méret 16x23 cm
17877.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Farkas Horác (1893-1970) huszárezredes, hadosztályparancsnok keretezett fotója. Fotó méret 15x20 cm Sérült üvegű keretben
17878.

Rufpreis:
8 000 HUF

Osztrák katona. Festett, faragott szobor, sérüléssel, m: 44 cm
17879.

Rufpreis:
4 000 HUF

Osztrák katona. Festett, faragott szobor, felületi sérülésekkel, m: 46 cm
17880.

Rufpreis:
8 000 HUF

MOM tájoló, tokjában, jó állapotban.
17881.

Rufpreis:
4 000 HUF

Polgári Védelem Csepel Vas- és Fémművek felvarró, d: 7,5 cm
17882.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst (Ag) cigaretta tárca. I. világháborús front emlék I-32. zászlóalj Bressanini dicsőség emlékére! felirattal, gravírozott csata térképpel. Belül aranyozva, gravírozott aláírásokkal 154g
17883.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25
10

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF