Landkarten

Zahl der Lose: 236

1940 Csonka-Magyarország áttekintő térképe, rajta a visszatért Felvidékkel, Kárpátaljával és Észak-Erdéllyel, 1 : 750.000, Bp., M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, kisebb foltokkal, szakadásokkal, 86x116 cm
17952.

Rufpreis:
5 000 HUF
9

1943 Budapest és Szentendre környéke, 1:50.000, Bp., M. kir. Honvéd Térképészeti Intézet, vászonra kasírozott, egy szelvény sérült, 64x46 cm
17953.

Rufpreis:
1 800 HUF

17954.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

cca 1900-1910 Herkulesfürdő környékének térképe, 1:25,000, rajzolta és metszette: Schubert J. Budapest, kiadja: a M. Kir. Földmívelésügyi Minister, hajtott, foltos, a hátoldalán foltos, 47x31 cm
17955.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

cca 1890-1910 Gyöngyös és Bakta környéke (Zone 14. Col. XXII.), katonai térkép, 1 : 75.000, vászonra kasírozva, körbevágva, 38x52,5 cm
17956.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1910 Budapest és Losonc környékének katonai térképe, 1 : 200.000, vászonra kasírozva, körbevágva, 58x40,5 cm
17957.

Rufpreis:
2 800 HUF

cca 1910 Munkács és környékének katonai térképe, 1 : 200.000, vászonra kasírozva, körbevágva, 58x44,5 cm
17958.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1910 Békéscsaba és környékének katonai térképe, 1 : 200.000, vászonra kasírozva, körbevágva, kissé foltos, 58x44,5 cm
17959.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1910 Szatmárnémeti és környékének katonai térképe, 1 : 200.000, vászonra kasírozva, körbevágva, 57,5x44,5 cm
17960.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1910 Máramarossziget és környékének katonai térképe, 1 : 200.000, vászonra kasírozva, körbevágva, 57,5x44,5 cm
17961.

Rufpreis:
2 000 HUF

Der Krieg gegen Russland / Der westliche Kriegsschauplatz (Paasche's Frontenkarte 13). A két oldalon 14 db I. világháborús térképrészlet 1916-ból. 60x45 cm. Apró szakadásokkal.
17962.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

cca 1900 Fiume és kikötője, térképmelléklet a Pallas Nagy Lexikonából, 24x43 cm
17963.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF