Landkarten Zahl der Lose: 236
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3411313
17916
500
Maps
Helmár Ágost: Iskolai atlasz a világtörténelem tanításához. Pozsony-Bp., 1890. 16t. Korabeli viseltes félvászon-kötésben, kopott borítóval, 3411329
17917
500
3200
Maps
1896 Sz. György Halma puszta és kis Muzsla részletes talaj térképe Horusitzky Henrik-től. M: 1:7200. Litográfia + pausz térkép 43x70 cm Hajtva 3410498
17918
500
50000
Maps
cca 1880-1890 Magyar megyék közigazgatási térképei: 33 db Esztergom, Sáros, Győr, Nagy-Küküllő, Beszterce-Naszód, Szolnok-Doboka, Ugocsa, Fejér, Turócz, Árva, Sopron, Heves, Borsod, Liptó, Zolyom, Gömör-Kishont, Torna, Ung, Udvarhely, Abauj, Moson, Alsó-Fehér, Bereg, Hont, Nógrád Fogaras, Tolna, Komárom, Háromszék, Szepes, BRassó, Szeben, , rajzolta: Hátsek Ignác, 1 : 500.000, Bp., Rautmann Frigyes kiadása (Posner Károly Lajos-ny.), kartonra nyomva min, néhány kis lapszéli sérüléssel, 35x26 cm 3406891
17919
500
Maps
cca 1928 Barthos Indár - Dr. Kurucz György: Történelmi Atlasz a világtörténelem tanításához,. Közép- és újkor, tervezték: Albisi - - és Dr. - -. Bp., M. Kir. Állami Térképészet,2+32+2 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. 3407166
17920
500
Maps
XVII Provinciae Belgii / Belgium térképe, színezett rézmetszet, cca. XVIII. sz. első fele, kissé foltos, 19,5x16,5 cm
3407169
17921
500
Maps
Neapolitani Regni Tabula / A Nápolyi Királyság térképe, színezett rézmetszet, cca. XVIII. sz. első fele, kissé foltos, 20x16,5 cm 3407177
17922
500
Maps
Totius Fluminis Rheni / A Rajna folyó teljes hosszának térképe, színezett rézmetszet, cca. XVIII. sz. első fele, kissé foltos, 16,5x20 cm
3407518
17923
500
Maps
Eperjessy István: Zugliget és vidéke. Budapest nyaraló és kiránduló helye. Útmutató és térkép a kirándulók részére. 1906-os térkép reprintje 3406345
17924
500
Maps
cca 1915 Népiskolai atlasz a IV. osztály számára, tervezték: Bátky Zsigmond, Kogutowicz Károly, Littke Aurél. Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., 16 sztl. lev. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, a tűzéstől különvált borítóval. 3404424
17925
500
Maps
1956 3 db röplap, változó méretben és állapotban
3404407
17926
500
Maps
3393472
17927
500
Maps
1932 Egyesített Fővárosi Autóbuszüzem - A belterületi járatok átszállóhelyeinek feltüntetése. Kézzel rajzolt és színezett térkép 41x34 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF