Landkarten

Zahl der Lose: 236

Helmár Ágost: Iskolai atlasz a világtörténelem tanításához. Pozsony-Bp., 1890. 16t. Korabeli viseltes félvászon-kötésben, kopott borítóval,
17916.

Rufpreis:
2 000 HUF

1896 Sz. György Halma puszta és kis Muzsla részletes talaj térképe Horusitzky Henrik-től. M: 1:7200. Litográfia + pausz térkép 43x70 cm Hajtva
17917.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1880-1890 Magyar megyék közigazgatási térképei: 33 db Esztergom, Sáros, Győr, Nagy-Küküllő, Beszterce-Naszód, Szolnok-Doboka, Ugocsa, Fejér, Turócz, Árva, Sopron, Heves, Borsod, Liptó, Zolyom, Gömör-Kishont, Torna, Ung, Udvarhely, Abauj, Moson, Alsó-Fehér, Bereg, Hont, Nógrád Fogaras, Tolna, Komárom, Háromszék, Szepes, BRassó, Szeben, , rajzolta: Hátsek Ignác, 1 : 500.000, Bp., Rautmann Frigyes kiadása (Posner Károly Lajos-ny.), kartonra nyomva min, néhány kis lapszéli sérüléssel, 35x26 cm
17918.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

cca 1928 Barthos Indár - Dr. Kurucz György: Történelmi Atlasz a világtörténelem tanításához,. Közép- és újkor, tervezték: Albisi - - és Dr. - -. Bp., M. Kir. Állami Térképészet,2+32+2 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
17919.

Rufpreis:
1 800 HUF

XVII Provinciae Belgii / Belgium térképe, színezett rézmetszet, cca. XVIII. sz. első fele, kissé foltos, 19,5x16,5 cm
17920.

Rufpreis:
8 000 HUF

Neapolitani Regni Tabula / A Nápolyi Királyság térképe, színezett rézmetszet, cca. XVIII. sz. első fele, kissé foltos, 20x16,5 cm
17921.

Rufpreis:
8 000 HUF

Totius Fluminis Rheni / A Rajna folyó teljes hosszának térképe, színezett rézmetszet, cca. XVIII. sz. első fele, kissé foltos, 16,5x20 cm
17922.

Rufpreis:
8 000 HUF

Eperjessy István: Zugliget és vidéke. Budapest nyaraló és kiránduló helye. Útmutató és térkép a kirándulók részére. 1906-os térkép reprintje
17923.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1915 Népiskolai atlasz a IV. osztály számára, tervezték: Bátky Zsigmond, Kogutowicz Károly, Littke Aurél. Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., 16 sztl. lev. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, a tűzéstől különvált borítóval.
17924.

Rufpreis:
3 000 HUF

1956 3 db röplap, változó méretben és állapotban
17925.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

17926.

Rufpreis:
1 800 HUF

1932 Egyesített Fővárosi Autóbuszüzem - A belterületi járatok átszállóhelyeinek feltüntetése. Kézzel rajzolt és színezett térkép 41x34 cm
17927.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF