Gläser Zahl der Lose: 380
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3371435
12537
498
30000
Glass-objects
Uránnal színezett patikai üveg. cca 19. sz. utolsó harmada, kopással, szájánál repedésvonallal, m: 24 cm
3328093
12538
498
50000
Glass-objects
3328092
12539
498
50000
Glass-objects
2937662
12540
498
90000
Glass-objects
3325679
12541
498
40000
Glass-objects
Lalique bagoly asztaldísz. Részben savmaratott kristály, címkével és gravírozással jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm
2867225
12542
498
140000
Glass-objects
3316566
12543
498
30000
Glass-objects
Talpas váza. Cseh, 19. sz. második fele, réteges barackszín és tejüveg, színes festéssel és aranyozással. Jelzés nélkül, kopással, peremén egy kis lepattant rész visszaragasztott, m: 22,5 cm /// Footed Vase. Czech, late 19th century, layered peach and milk glass, decorated with colored painting and gilding. Unmarked, with wear, and a small chipped area on the rim that has been reglued. Height: 22.5 cm
2659635
12544
498
Glass-objects
Vén Edit (1937-): Üveg kompozíció, jelzés nélkül. 30x20 cm
3394733
12545
498
26000
Glass-objects
Viktoriánus angol kézzel festett többrétegű szaténüveg előszobai lámpa búra. Jelzés nélkül, minimális pattogzással, d: 23 cm, m: 29,5 cm
3352651
12546
498
Glass-objects
Cseh irizáló felületű asztalközép kínáló, 36x28 cm
3342332
12547
498
14000
Glass-objects
Hólyagos kancsó. Parád, cca 20. sz. eleje, m: 24 cm
3343233
12548
498
Glass-objects
Murano vagy cseh krakléüveg kínáló. Hutaüveg, jelzés nélkül, hibátlan, d: 26 cm, m: 18,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF