Gläser Zahl der Lose: 380
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3342115
12917
498
2200
Glass-objects
Zománcfestett kancsó. cca 19. sz. vége, kis pattanással, m: 12 cm 2934754
12918
498
Glass-objects
Parádi üveg váza, kobaltkék alapon arany csíkos, jelzetlen, kis kopással, m: 11 cm 3340980
12919
498
Glass-objects
Kristály palack, m: 16 cm
3340968
12920
498
2200
Glass-objects
Kristály korsó, feliratos, m: 20 cm
3338975
12921
498
Glass-objects
Szódás szifon, hálós borítással, m: 35 cm 3345345
12922
498
Glass-objects
Ajkai kosár. Formába préselt, hibátlan 21 cm
3345355
12923
498
Glass-objects
Skandináv üveg váza. Formába öntött, hibátlan 13 cm
3382844
12924
498
Glass-objects
5 darab régi üveg, patikai, befőttes, stb., m: 23,5 cm alatt
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF