Gläser Zahl der Lose: 380
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3045694
12549
498
7500
Glass-objects
2807359
12550
498
Glass-objects
1989 Moszkva, orosz feliratos üveg váza, fém talppal, kopott, m: 29 cm
3200235
12551
498
11000
Glass-objects
Antik cseh kristály kupa, anyagában színezett kék üveg, aranyszínű festéssel, fém talpon, m: 19,5 cm
3176906
12552
498
15000
Glass-objects
Napoleon brandy üveg, Napoleon porcelán büszt dugóval, 6 darab Napoleon brandy pohárral.
3326012
12553
498
Glass-objects
Orrefors, Sven Palmqvist (1906-1984) designer: Kristály váza Nils Holgerrson csiszolt figurájával díszítve. cca 1950/60, jelzett az alján: Orrefors P 3613/III, minimális karcokkal, m: 23 cm
3302162
12554
498
Glass-objects
Malachit üveg petróleumlámpa, cilinderrel, újszerű állapotban, m: 47 cm
3322391
12555
498
Glass-objects
Anyagában színezett art deco üvegkínáló, díszes fém szerelékben, d: 28 cm, m: 21 cm
3322360
12556
498
14000
Glass-objects
Bólés szett, 3 pohárral, üveg merőkanállal, fém fedéllel, m: 26 cm
3322388
12557
498
19000
Glass-objects
3322353
12558
498
19000
Glass-objects
Cseh üveg petróleumlámpa, savmaratott zománcfestett testtel, fém szerelékkel, jelzett cseh cilinderrel, m: 40 cm
3349402
12559
498
Glass-objects
Kancsó. cca 19. sz első fele, Erdély, anyagában színezett, m: 11,5 cm 3398994
12560
498
15000
Glass-objects
Mats Jonasson (svéd, 1945-): Ólomkristály asztaldísz a Maszk sorozatból, színezett, címkével és gravírozva jelzett, hibátlan, m: 13 cm, dobozában. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF