Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 66

Muharos Lajos: Férfi-női. Gyertyatartók párban. Bronz, j.n. 20 cm
13134.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00
18

Jóga túlsúlyosoknak festett bronz szobor. 7 cm
13135.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jelzés nélkül: Salome bronz szobor, márvány talapzaton jelzett 18 cm
13136.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Szűz Mária nagy méretű szobor. Mázas gipsz. XIX. sz. mázhibákkal 69 cm
13137.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

3 db textilszobor 6 gyertyatartó. Paverpol, textil. jelzés nélkül 24 cm-ig
13138.

Rufpreis:
8 000 HUF

Jean-Baptiste Carpeaux (1827-1875) után: Eugénia francia császárné büsztje. Patinázott bronz, márvány talapzaton, cca 19. sz. vége, jelzés nélkül, m: 25,5 cm /// After Jean-Baptiste Carpeaux (1827-1875): Bust of Empress Eugénie of France. Patinated bronze on a marble base, circa late 19th century, unmarked, height: 25.5 cm.
13139.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Bronz női akt szobor, fa talapzaton, m: 17,5 cm
13140.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Olvashatatlan jelzéssel: Kisfiú. Bronz. 16 cm
13141.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kelemen Kristóf (1922-2001): Női akt. Terrakotta, 1973, jelzett, lepattanással, m: 27 cm
13142.

Rufpreis:
2 400 HUF
25

13143.

Rufpreis:
500 000 HUF
1 355,01
1 562,50

Hunyadi László (1933): Franciscus Dávid. Mázas gipsz plakett, kopással, d: 23 cm
13144.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hunyadi László (1933): Balázs Ferenc. Mázas gipsz plakett, kopással, d: 23 cm
13145.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF