Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 66
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3385825
13134
493
24000
Sculptures, statuettes, plaques
Muharos Lajos: Férfi-női. Gyertyatartók párban. Bronz, j.n. 20 cm 3380702
13135
493
Jóga túlsúlyosoknak festett bronz szobor. 7 cm 3379581
13136
493
15000
Jelzés nélkül: Salome bronz szobor, márvány talapzaton jelzett 18 cm
3379456
13137
493
Szűz Mária nagy méretű szobor. Mázas gipsz. XIX. sz. mázhibákkal 69 cm
3379369
13138
493
3 db textilszobor 6 gyertyatartó. Paverpol, textil. jelzés nélkül 24 cm-ig
3299713
13139
493
60000
Jean-Baptiste Carpeaux (1827-1875) után: Eugénia francia császárné büsztje. Patinázott bronz, márvány talapzaton, cca 19. sz. vége, jelzés nélkül, m: 25,5 cm /// After Jean-Baptiste Carpeaux (1827-1875): Bust of Empress Eugénie of France. Patinated bronze on a marble base, circa late 19th century, unmarked, height: 25.5 cm.
3384376
13140
493
4800
Bronz női akt szobor, fa talapzaton, m: 17,5 cm
3379583
13141
493
Olvashatatlan jelzéssel: Kisfiú. Bronz. 16 cm 3381953
13142
493
Kelemen Kristóf (1922-2001): Női akt. Terrakotta, 1973, jelzett, lepattanással, m: 27 cm 3383897
13143
493
500000
3381896
13144
493
Hunyadi László (1933): Franciscus Dávid. Mázas gipsz plakett, kopással, d: 23 cm 3381895
13145
493
Hunyadi László (1933): Balázs Ferenc. Mázas gipsz plakett, kopással, d: 23 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF