https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 66
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3302115
13159
493
0
19000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Historizáló férfi fém szobor, fa talapzaton, jelzés nélkül, sérült, restaurált, m: 37,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3365197
13160
493
0
22000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981): Fogathajtók. Jelzett, bronz plakett, 15,5x33,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3365435
13161
493
0
8000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Turul. Festett alumínium, gipsz, m: 20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3365308
13162
493
0
2600
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Bezdány Zsolt: Női portré. Bőr kép, plasztika. Jelzett a hátoldalán. Apró kopásnyomokkal, 36x32 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3363334
13163
493
0
7000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
B. Joana jelzéssel nagyméretű faragott fa dísz, 118x42 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
Das Lot is nicht erreichbar
3362934
13164
493
0
40000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Asszonyi Tamás (1942-): A vörös postakocsi. Bronz plakett. Plasztikus, jelzett 24x19 cm Fa alapon.
Das Lot is nicht erreichbar
3363257
13166
493
0
44000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
feltehetően Pócs Péter (1950-): Akác tüske lábom. 1977. Kézzel formált kerámia, jelzett, m: 44,5 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
Das Lot is nicht erreichbar
3363258
13167
493
0
44000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
feltehetően Pócs Péter (1950-): Vietnámi leány a tónál. 1977. Kézzel formált kerámia, jelzett, engób kopott, m: 46 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
Das Lot is nicht erreichbar
3345331
13169
493
0
38000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Eskulits Tamás (1947- ): Turgenyev. Jelzett, Öntött bronz, plasztika 31x22 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3342145
13170
493
0
60000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Kopits János (1877-1944): Női büszt. Ebonizált fa talapzaton, jelzett: KOPITS 909., m: 35 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
Das Lot is nicht erreichbar
3350435
13171
493
0
9000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
2 darab operarészlet. Bronzírozott fém, dekoratív fa keretben, 21x15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3349965
13172
493
0
2400
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Keleti elefánt szerencseszobor, kopással, agyarak nélkül, m: 51 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse