Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 66

13159.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981): Fogathajtók. Jelzett, bronz plakett, 15,5x33,5 cm
13160.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Turul. Festett alumínium, gipsz, m: 20 cm
13161.

Rufpreis:
8 000 HUF

Bezdány Zsolt: Női portré. Bőr kép, plasztika. Jelzett a hátoldalán. Apró kopásnyomokkal, 36x32 cm
13162.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

B. Joana jelzéssel nagyméretű faragott fa dísz, 118x42 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
13163.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Asszonyi Tamás (1942-): A vörös postakocsi. Bronz plakett. Plasztikus, jelzett 24x19 cm Fa alapon.
13164.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

13166.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

13167.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Eskulits Tamás (1947- ): Turgenyev. Jelzett, Öntött bronz, plasztika 31x22 cm
13169.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

13170.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

2 darab operarészlet. Bronzírozott fém, dekoratív fa keretben, 21x15 cm
13171.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Keleti elefánt szerencseszobor, kopással, agyarak nélkül, m: 51 cm
13172.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF