Werbungen

Zahl der Lose: 218

Gallaher brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 48 db-os komplett sorozat (kutyák), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 48 (Dogs), in album sheets
16800.

Rufpreis:
5 000 HUF

16801.

Rufpreis:
5 000 HUF

Player's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat (tenisz), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 (Tennis), in album sheets
16802.

Rufpreis:
5 000 HUF

Wills's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat (híres találmányok), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 (Famous Inventions), in album sheets
16803.

Rufpreis:
5 000 HUF

Player's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat (Charles Dickens karakterei), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 (Characters from Dickens), in album sheets
16804.

Rufpreis:
5 000 HUF

ca 1930-1940 6 db fejléces számla Keffel Ede, Magyar Petroleum Ipar, Kojnok, Schubert, stb
16805.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1920-1930 Harley-Davidson. The New Harley-Davidson 350 c.c. Színes, illusztrált, angol nyelvű Harley-Davidson reklámprospektus,"Magyariországi vezérképviselet Majláth Mihály..." bélyegzéssel, sérült, kopott, 24x20 cm
16806.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

3 db gyógyszertári számla: Nagykőrös - Kígyó, Gyula - Kígyó, Nagykőrös - Magyar korona
16807.

Rufpreis:
8 000 HUF

ca 1900 3 db dekoratív fejléces számla: Pfeffermann Imre, Kollarits József, Grossmann S.
16808.

Rufpreis:
5 000 HUF

1898 Szent István napján nemzeti lobogó kitűzésről rendelkező rendelet a törvényhatóságok részére., Sigmund József zászló árjegyzékével, a hivatalos zászlókkal. 8p.
16809.

Rufpreis:
4 000 HUF

ca 1960 Philips rádió és autórádió képes leporelló kiadvány 6 p.
16810.

Rufpreis:
2 000 HUF

5 db kecskeméti számolócédula: Dudogh István úri és női divatáruháza, Gyenes S. és Fiai, stb., változó állapotban
16811.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF