Gallaher brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 48 db-os komplett sorozat (kutyák), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 48 (Dogs), in album sheets
Park Drive Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 48 db-os komplett sorozat (bajnokok), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 48 (Champions), in album sheets
Player's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat (tenisz), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 (Tennis), in album sheets
Wills's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat (híres találmányok), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 (Famous Inventions), in album sheets
Player's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat (Charles Dickens karakterei), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 (Characters from Dickens), in album sheets
cca 1920-1930 Harley-Davidson. The New Harley-Davidson 350 c.c. Színes, illusztrált, angol nyelvű Harley-Davidson reklámprospektus,"Magyariországi vezérképviselet Majláth Mihály..." bélyegzéssel, sérült, kopott, 24x20 cm
1898 Szent István napján nemzeti lobogó kitűzésről rendelkező rendelet a törvényhatóságok részére., Sigmund József zászló árjegyzékével, a hivatalos zászlókkal. 8p.