cca 1930-1940 Slang Carbon Paper doboz, dekoratív, kígyót ábrázoló színes illusztrációval, belső részén Schuler József R.T. "Turán", "Jókai" és más tollak reklámjával, üres, kisebb sérüléssel, 34x22x1 cm
Brit cigaretta-gyűjtőkártyák, két 25 db-os komplett sorozat (színészek), gyűrűs albumban (össz. 50 db) / British cigarette cards, two complete series of 25 (Cinema Stars, Players Past & Present), in ring binder (50 pcs in total)
Wills's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat (Brit Királyi Haditengerészet), gyűrűs albumban / British cigarette cards, complete series of 50 (Life in the Royal Navy), in ring binder
Player's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat (kutyák), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 (Dogs), in album sheets
Wills's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat (elsősegély), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 (First Aid), in album sheets
Brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 48 db-os komplett sorozat (híres zsokék), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 48 (Famous Jockeys), in album sheets