Werbungen

Zahl der Lose: 218

5 db Törley számolócédula
16812.

5 db Törley számolócédula

Rufpreis:
2 800 HUF

1981-2015 Híres személyeket ábrázoló kártyanaptárak (köztük Ferenc pápa, színészek, sportolók), össz. 11 db
16813.

Rufpreis:
1 800 HUF

1894 2 db fejléces számla
16814.

1894 2 db fejléces számla

Rufpreis:
2 000 HUF

4 db régi hajtatlan Dreher étcsokoládé papír, Piatnik Kft. Budapest, 23×18,5 cm
16815.

Rufpreis:
2 000 HUF

16 db erotikus kártyanaptár
16816.

16 db erotikus kártyanaptár

Rufpreis:
1 600 HUF
9

cca 1980 12 db erotikus akt kártyanaptár
16817.

Rufpreis:
2 000 HUF
9

cca 1930-1940 Slang Carbon Paper doboz, dekoratív, kígyót ábrázoló színes illusztrációval, belső részén Schuler József R.T. "Turán", "Jókai" és más tollak reklámjával, üres, kisebb sérüléssel, 34x22x1 cm
16818.

Rufpreis:
2 000 HUF

Brit cigaretta-gyűjtőkártyák, két 25 db-os komplett sorozat (színészek), gyűrűs albumban (össz. 50 db) / British cigarette cards, two complete series of 25 (Cinema Stars, Players Past & Present), in ring binder (50 pcs in total)
16819.

Rufpreis:
6 000 HUF

Wills's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat (Brit Királyi Haditengerészet), gyűrűs albumban / British cigarette cards, complete series of 50 (Life in the Royal Navy), in ring binder
16820.

Rufpreis:
6 000 HUF

16821.

Rufpreis:
5 000 HUF

16822.

Rufpreis:
5 000 HUF

16823.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF