Werbungen Zahl der Lose: 218
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3246992
16824
493
Advertisement
Churchman's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat ("A sebesség királyai"), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 ("Kings of Speed"), in album sheets
3246986
16825
493
Advertisement
Kensitas brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat (birodalomépítők), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 (Builders of Empire), in album sheets
3379575
16826
493
Advertisement
Lufthansa vállszíjas táska 40x32 cm
3379574
16827
493
Advertisement
3380267
16828
493
Advertisement
cca 1900 Sok száz darab John Hojas de la Habana lithografált kubai szivar csomagolás, cigarettadoboz. / Vintage Cuban cigar boxes many hundreds
3379458
16829
493
Advertisement
3db régi gyógyszertári gyógyszeres doboz: Angyal Gyógyszertár, Nagy Kristóf Váci utca, Hazslinszky Károly. Főhg, József tér
3384703
16830
493
Advertisement
Vegyes levelezőpapír tétel, eredeti csomagolásában
3382867
16831
493
Advertisement
1914 W. Hamburger bécsi cég papírgyárai, Pitten és Poprád (Felvidék) termékeinek árlista füzete, bőr kötésben, 32p
3384141
16832
493
Advertisement
MALÉV Hungarian Airlines asztali zászló, h: 22,5 cm 3383001
16833
493
3200
Advertisement
MÁV tányérsapka, 56-os méret 3383008
16834
493
Advertisement
cca 1900 Orenstein és Koppel Bécs Budapest Prága vasúti emléktárgy, bronz, kopással, 11,5x6 cm 2633011
16835
493
Advertisement
cca 1880 6 db különféle árut reklámozó litho gyűjtő kártya / Commercial goods itho cards
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF