Werbungen

Zahl der Lose: 218

16824.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kensitas brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat (birodalomépítők), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 (Builders of Empire), in album sheets
16825.

Rufpreis:
5 000 HUF

Lufthansa vállszíjas táska 40x32 cm
16826.

Rufpreis:
3 000 HUF

16827.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1900 Sok száz darab John Hojas de la Habana lithografált kubai szivar csomagolás, cigarettadoboz. / Vintage Cuban cigar boxes many hundreds
16828.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

3db régi gyógyszertári gyógyszeres doboz: Angyal Gyógyszertár, Nagy Kristóf Váci utca, Hazslinszky Károly. Főhg, József tér
16829.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Vegyes levelezőpapír tétel, eredeti csomagolásában
16830.

Rufpreis:
2 400 HUF

1914 W. Hamburger bécsi cég papírgyárai, Pitten és Poprád (Felvidék) termékeinek árlista füzete, bőr kötésben, 32p
16831.

Rufpreis:
5 000 HUF

MALÉV Hungarian Airlines asztali zászló, h: 22,5 cm
16832.

Rufpreis:
2 000 HUF

MÁV tányérsapka, 56-os méret
16833.

MÁV tányérsapka, 56-os méret

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1900 Orenstein és Koppel Bécs Budapest Prága vasúti emléktárgy, bronz, kopással, 11,5x6 cm
16834.

Rufpreis:
8 000 HUF

16835.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF