cca 1920-1930 Harley-Davidson. The New Harley-Davidson 350 c.c. Színes, illusztrált, angol nyelvű Harley-Davidson reklámprospektus,"Magyariországi vezérképviselet Majláth Mihály..." bélyegzéssel, sérült, kopott, 24x20 cm