https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 38

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
A Nagy Háború írásban és képben I-VII. kötet, teljes. Első rész: Északon és délen I-IV. Második rész: A nyugati hadszíntér I-II. kötet. Harmadik rész: Az olasz háború. Szerk.: Lándor Tivadar. Bp.,(1915-1926), Athenaeum. Rendkívül gazdag képanyaggal. Számos színes és fekete-fehér, részben kihajtható táblával, melléklettel, térképpel, több száz szövegközti képpel, térképvázlattal, rajzzal illusztrálva. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítókkal, egy kötet gerincén kis sérüléssel, javítással, több kötetben kijáró lapokkal, valamint lapszéli szakadásokkal is.
1
19630.

A Nagy Háború írásban és képben I-VII. kötet, teljes. Első rész: Északon és délen I-IV. Második rész: A nyugati hadszíntér I-II. kötet. Harmadik rész: Az olasz háború. Szerk.: Lándor Tivadar. Bp.,(1915-1926), Athenaeum. Rendkívül gazdag képanyaggal. Számos színes és fekete-fehér, részben kihajtható táblával, melléklettel, térképpel, több száz szövegközti képpel, térképvázlattal, rajzzal illusztrálva. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítókkal, egy kötet gerincén kis sérüléssel, javítással, több kötetben kijáró lapokkal, valamint lapszéli szakadásokkal is.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Daniel Forrester: A Légió az életemben, az életem a Légióban. [Kalocsa, 2005,] Szerzői, 192 p. Kiadói papírkötés.
1
19631.

Daniel Forrester: A Légió az életemben, az életem a Légióban. [Kalocsa, 2005,] Szerzői, 192 p. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pilch Jenő (szerk.): A magyar katona vitézségének ezer éve. Horthy Miklós, József kir. herceg és Gömbös Gyula bevezető soraival. I-II. köt. Bp., [1933], Franklin-Társulat, 1 t.+ XVI+484 p.+ 4 t.+ 1 (kihajtható térkép) t.; 2 sztl. lev.+ 506 p.+ 4 t. Egyetlen kiadás. Szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér és színes képekkel, térképekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval és gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban, helyenként kisebb lapszéli ázásnyomokkal.
1
19632.

Pilch Jenő (szerk.): A magyar katona vitézségének ezer éve. Horthy Miklós, József kir. herceg és Gömbös Gyula bevezető soraival. I-II. köt. Bp., [1933], Franklin-Társulat, 1 t.+ XVI+484 p.+ 4 t.+ 1 (kihajtható térkép) t.; 2 sztl. lev.+ 506 p.+ 4 t. Egyetlen kiadás. Szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér és színes képekkel, térképekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval és gerinccel, belül nagyrészt jó állapotban, helyenként kisebb lapszéli ázásnyomokkal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
4
 
Pataky Iván: A vonakodó szövetséges. A Magyar Néphadsereg közreműködése Csehszlovákia 1968. évi megszállásában. 2008, Rastafari. Kiadói papírkötés. + Dr. Szijj Jolán (szerk.): " A Dolgozó népet szolgálom" Forráskiadvány a Magyar Néphadsereg hadtörténelmi levéltárban őrzött irataiból 1957-1962. Bp., 2006, Tonyo-Gráf. Hhibajegyzékkel. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
19633.

Pataky Iván: A vonakodó szövetséges. A Magyar Néphadsereg közreműködése Csehszlovákia 1968. évi megszállásában. 2008, Rastafari. Kiadói papírkötés. + Dr. Szijj Jolán (szerk.): " A Dolgozó népet szolgálom" Forráskiadvány a Magyar Néphadsereg hadtörténelmi levéltárban őrzött irataiból 1957-1962. Bp., 2006, Tonyo-Gráf. Hhibajegyzékkel. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vesnik No. 40. Journal for History, Museology and Art. Belgrade, 2013, Military Museum Belgrade. Szerb és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
1
19634.

Vesnik No. 40. Journal for History, Museology and Art. Belgrade, 2013, Military Museum Belgrade. Szerb és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lengyel Károly: A haza védelmében 1914-1915-1916. Kis történetek a jelen és a multból. Sopron, 1916, Röttig Gusztáv és Fia, 146+2 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal.
1
19635.

Lengyel Károly: A haza védelmében 1914-1915-1916. Kis történetek a jelen és a multból. Sopron, 1916, Röttig Gusztáv és Fia, 146+2 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Kovács Jenő - Tóth Béla - Zubek János: A Magyar Népköztársaság államhatárának őrizetéről. Tankönyv a BM Határőrség sorállománya eszmei - politikai oktatásához. Bp., 1981., BM Határőrség Politikai Csoportfőnökség, 189+1 p. Kiadói kopott papírkötés.
1
19636.

Kovács Jenő - Tóth Béla - Zubek János: A Magyar Népköztársaság államhatárának őrizetéről. Tankönyv a BM Határőrség sorállománya eszmei - politikai oktatásához. Bp., 1981., BM Határőrség Politikai Csoportfőnökség, 189+1 p. Kiadói kopott papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szikszay Tamás: Lövész iskola. Lőkiképzési és lövészeti útmutató. Bp., 2021, Szerzői,(Gabbiano-ny.) Kiadói kartonált papírkötés.
1
19637.

Szikszay Tamás: Lövész iskola. Lőkiképzési és lövészeti útmutató. Bp., 2021, Szerzői,(Gabbiano-ny.) Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jan Sach: Régi kardok, tőrök, buzogányok a cséphadarótól a párbajtőrig. Ford.: Winkler Ferenc. 1999, Új Ex Libris, 256 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
1
19638.

Jan Sach: Régi kardok, tőrök, buzogányok a cséphadarótól a párbajtőrig. Ford.: Winkler Ferenc. 1999, Új Ex Libris, 256 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Király Pál: Egy ítélet és ami mögötte van. A 101/31. és a 101/33. tábori munkásszázadok története. Bp., 1947, (Merkantil-ny.), 203 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, sérült borítóval és gerinccel, helyenként sérült lapszélekkel.
1
19639.

Király Pál: Egy ítélet és ami mögötte van. A 101/31. és a 101/33. tábori munkásszázadok története. Bp., 1947, (Merkantil-ny.), 203 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, sérült borítóval és gerinccel, helyenként sérült lapszélekkel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Fegyvertípusok enciklopédiája. Hét évezred fegyvereinek kézikönyve. Szerk.: Reviczky Béla. Bp., 1995., Gemini. Fotókkal és ábrákkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
1
19640.

Fegyvertípusok enciklopédiája. Hét évezred fegyvereinek kézikönyve. Szerk.: Reviczky Béla. Bp., 1995., Gemini. Fotókkal és ábrákkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagyiványi Zoltán: Idegenlégiótól a Szovjetunióig. Bp., 1934, Révai, 388+3 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
1
19641.

Nagyiványi Zoltán: Idegenlégiótól a Szovjetunióig. Bp., 1934, Révai, 388+3 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse