Király Pál: Egy ítélet és ami mögötte van. A 101/31. és a 101/33. tábori munkásszázadok története. Bp., 1947, (Merkantil-ny.), 203 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, sérült borítóval és gerinccel, helyenként sérült lapszélekkel.