Musik, Noten, Instrumenten

Zahl der Lose: 36

Darbuka dob. Kerámia, kopással, m: 41 cm
17665.

Rufpreis:
6 000 HUF

1880 ,,Ária Strauss János [Johann Strauss] Freut euch des Lebens 5-dik keringőjéből. Szövege Fleischer Cornéltól." Díszes, kézzel írt kotta, kissé sérült, foltos, 2 sztl. lev.
17666.

Rufpreis:
1 200 HUF

1939 Molnár János vak zeneszerző legújabb magyar nótái. Bp., szerzői kiadás (Ungár-ny.), 8 sztl. lev. Kiadói tűzött papírkötés, jó állapotban. + Molnár János vak zenész és zeneszerző mellékelt gépelt levele, borítékkal
17668.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Gunda Béla (szerk.): Emlékkönyv Kodály Zoltán hatvanadik születésnapjára. Bp., 1943, Magyar Néprajzi Társaság. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
17669.

Rufpreis:
2 000 HUF

17670.

Rufpreis:
2 400 HUF

Pap Gábor: Csak tiszta forrásból. Adalékok Bartók Cantata profanájának értelmezéséhez. Bp., 1990, Kós Károly Egyesülés. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17671.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Beatles dalszövegek gyűjteménye, angol nyelven, egészvászon-kötésben, VI+80 p.
17672.

Rufpreis:
3 000 HUF

Lajtha László: Széki gyűjtés. Bp., 1954, Zeneműkiadó, 362+1 p. Átkötött egészműbőr-kötés, volt könyvtári példány. Megjelent 1100 példányban.
17673.

Rufpreis:
2 800 HUF

1976 Simon Stockhausen kotta. Kürten, 1976, Stockhausen. 12p. Kiadói papírkötés.
17674.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bizottság (efZámbó István, feLugossy László, Wahorn András, Bernáthy Sándor stb.) zenekar 2 db szórólapja. Szitanyomat, papír. 1980-as évek eleje. 11x12 cm
17675.

Rufpreis:
4 000 HUF

Muharay Elemér, Bartók János: Balladamondó könyv. H.n., é.n., Szépmíves Műhely. 143 p. Kiadói papírkötésben, gerincen apró sérüléssel, kissé foltos borítóval, foltos lapokkal.
17676.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Alfredo Casella - Virgilio Mortari: A mai zenekar technikája. (A hangszerelés alapismeretei.) Bp., 1978., Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, volt könyvtári példány.
17677.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF