Musik, Noten, Instrumenten Zahl der Lose: 36
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3156141
17665
491
Music, Musical notes, Instruments
Darbuka dob. Kerámia, kopással, m: 41 cm
3330731
17666
491
1880 ,,Ária Strauss János [Johann Strauss] Freut euch des Lebens 5-dik keringőjéből. Szövege Fleischer Cornéltól." Díszes, kézzel írt kotta, kissé sérült, foltos, 2 sztl. lev.
3301231
17668
491
600
1939 Molnár János vak zeneszerző legújabb magyar nótái. Bp., szerzői kiadás (Ungár-ny.), 8 sztl. lev. Kiadói tűzött papírkötés, jó állapotban. + Molnár János vak zenész és zeneszerző mellékelt gépelt levele, borítékkal
3378648
17669
491
Gunda Béla (szerk.): Emlékkönyv Kodály Zoltán hatvanadik születésnapjára. Bp., 1943, Magyar Néprajzi Társaság. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
3378534
17670
491
3373079
17671
491
4200
Pap Gábor: Csak tiszta forrásból. Adalékok Bartók Cantata profanájának értelmezéséhez. Bp., 1990, Kós Károly Egyesülés. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 3369936
17672
491
Beatles dalszövegek gyűjteménye, angol nyelven, egészvászon-kötésben, VI+80 p.
3369438
17673
491
Lajtha László: Széki gyűjtés. Bp., 1954, Zeneműkiadó, 362+1 p. Átkötött egészműbőr-kötés, volt könyvtári példány. Megjelent 1100 példányban. 3272184
17674
491
1976 Simon Stockhausen kotta. Kürten, 1976, Stockhausen. 12p. Kiadói papírkötés.
3308707
17675
491
Bizottság (efZámbó István, feLugossy László, Wahorn András, Bernáthy Sándor stb.) zenekar 2 db szórólapja. Szitanyomat, papír. 1980-as évek eleje. 11x12 cm
2826077
17676
491
4800
Muharay Elemér, Bartók János: Balladamondó könyv. H.n., é.n., Szépmíves Műhely. 143 p. Kiadói papírkötésben, gerincen apró sérüléssel, kissé foltos borítóval, foltos lapokkal.
3371269
17677
491
Alfredo Casella - Virgilio Mortari: A mai zenekar technikája. (A hangszerelés alapismeretei.) Bp., 1978., Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, volt könyvtári példány. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF