https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Musik, Noten, Instrumenten Zahl der Lose: 36
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3369135
17652
491
0
1800
Music, Musical notes, Instruments
Kunstobjekte & Papier
1
Zenetörténelem, gépelt kézirat, fűzve, kissé sérült, foltos, 59 p. 3374705
17653
491
0
3000
Music, Musical notes, Instruments
Kunstobjekte & Papier
1
Balázs Győző miskolci zenetanár és költő dedikált kottája
Das Lot is nicht erreichbar
3376097
17654
491
0
2000
Music, Musical notes, Instruments
Kunstobjekte & Papier
1
Koltay Gábor: Benkó Dixieland Band story. Bp., 1982, Zeneműkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés, a borítón gyűrődésekkel, egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
3376104
17655
491
0
2800
Music, Musical notes, Instruments
Kunstobjekte & Papier
1
Devich Márton (szerk.): A complete history of the Hungarian State Opera. Bp., 2014, Helikon Publishing. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
3360661
17656
491
0
1200
Music, Musical notes, Instruments
Kunstobjekte & Papier
1
Papp Viktor: Beethoven és a magyarok. Bp., 1927, Szerzői kiadás. Fekete-fehér képtáblákkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopott, foltos borítóval, volt könyvtári példány.
Das Lot is nicht erreichbar
3355652
17657
491
0
1600
Music, Musical notes, Instruments
Kunstobjekte & Papier
1
Dezső Lajos nótái, a szerző által aláírt példány, 18p
Das Lot is nicht erreichbar
3319599
17658
491
0
1600
Music, Musical notes, Instruments
Kunstobjekte & Papier
1
Balázs Árpád negyedik nótáskönyve. Bp., 1924, Rózsavölgyi és Társa, 26+(2) p. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
3286022
17659
491
0
20000
Music, Musical notes, Instruments
Kunstobjekte & Papier
1
George Philipps: Ueber den Ursprung der Katzenmusiken. Eine canonistisch-mythologische Abhandlung. Freiburg im Breisgau, 1849, Herder, 4+74+2 p. Német nyelven. Papírkötés, hiányos gerinccel, foltos lapokkal, kissé sérült címlappal, egy lap (1/2 p.) javított, restaurált.
Das Lot is nicht erreichbar
2857935
17660
491
0
1600
Music, Musical notes, Instruments
Kunstobjekte & Papier
1
1927 M. Kir. Operaház évkönyve 1927-1928. 43. játékév. Bp., Kir. M. Operaház Igazgatósága. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
3320787
17661
491
0
900
Music, Musical notes, Instruments
Kunstobjekte & Papier
1
1906-1908 Folly Sári 2 db hangjegyfüzete, benne kézzel írt kottákkal
Das Lot is nicht erreichbar
3209246
17663
491
0
900
Music, Musical notes, Instruments
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1850 40 Etudes ou Caprices pour le Violon par Rud. Kreutzer, ... Liv. I. Vienne, Tobie Haslinger, francia és német nyelven, gyűrődésekkel, 19 p. 2857976
17664
491
0
1800
Music, Musical notes, Instruments
Kunstobjekte & Papier
1
A hetvenötéves Magyar Állami Operaház. 1884-1959. Bp., 1959, Magyar Állami Operaház (Révai-ny.). Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papírszalaggal.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse