Musik, Noten, Instrumenten

Zahl der Lose: 36

Zenetörténelem, gépelt kézirat, fűzve, kissé sérült, foltos, 59 p.
17652.

Rufpreis:
1 800 HUF

Balázs Győző miskolci zenetanár és költő dedikált kottája
17653.

Rufpreis:
3 000 HUF

17654.

Rufpreis:
2 000 HUF

Devich Márton (szerk.): A complete history of the Hungarian State Opera. Bp., 2014, Helikon Publishing. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17655.

Rufpreis:
2 800 HUF

Papp Viktor: Beethoven és a magyarok. Bp., 1927, Szerzői kiadás. Fekete-fehér képtáblákkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopott, foltos borítóval, volt könyvtári példány.
17656.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dezső Lajos nótái, a szerző által aláírt példány, 18p
17657.

Rufpreis:
1 600 HUF

Balázs Árpád negyedik nótáskönyve. Bp., 1924, Rózsavölgyi és Társa, 26+(2) p. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval.
17658.

Rufpreis:
1 600 HUF

17659.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

17660.

Rufpreis:
1 600 HUF

1906-1908 Folly Sári 2 db hangjegyfüzete, benne kézzel írt kottákkal
17661.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

cca 1850 40 Etudes ou Caprices pour le Violon par Rud. Kreutzer, ... Liv. I. Vienne, Tobie Haslinger, francia és német nyelven, gyűrődésekkel, 19 p.
17663.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

17664.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF