1916 Hetényi Heidlberg Albert - Balassa Emil: Fekete hegyek közt... Bakalevél a szerb harctérről, Lovag langendorff Lajos ezredes úrnak, az 51. gyalogezred parancsnokának, kotta
Sz. Szentpál Mária (összeáll.): A kultúrverseny legszebb táncai és dalai. Bp., Zeneműkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés, gerinc ragasztott, kissé kopottas állapotban.
Epiphone DR-212NA akusztikus gitár, működő, jó állapotban, jelzett, h: 110 cm /// SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
Kroll, Erwin: Carl Maria von Weber. Die grossen Meister der Musik. Potsdam, 1934, Athenaion, 2 sztl. lev.+ 1 (színes) t.+ 160 p. Első kiadás. Szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban, a borítón némi kopással. / First edition. In German language. Hardcover, in good condition, with slight wear on the cover.
Kálmán György - Molnár Antal - Senn Irén: Zongoraiskola kezdők számára. II. füzet: Összefoglaló anyag. Bp., é.n., Rózsavölgyi és Társa, 1 sztl. lev.+ 71 p. Kiadói spirálfűzéses papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, kissé dohos.
Erdélyi Dezső: A cimbalmozók kézikönyve. A cimbalom kezelése. Jókarban tartása. A hurozat ismertetése. Zeneelmélettan. Zenészeti műszótár és önoktató hangolás elsajátítása. Bp., (1905), Wágner Hangszer - Király, 48 p. Kiadói papírkötés, ceruzás bejegyzésekkel.