Musik, Noten, Instrumenten

Zahl der Lose: 36

1916 Hetényi Heidlberg Albert - Balassa Emil: Fekete hegyek közt... Bakalevél a szerb harctérről, Lovag langendorff Lajos ezredes úrnak, az 51. gyalogezred parancsnokának, kotta
17640.

Rufpreis:
1 200 HUF

Sz. Szentpál Mária (összeáll.): A kultúrverseny legszebb táncai és dalai. Bp., Zeneműkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés, gerinc ragasztott, kissé kopottas állapotban.
17641.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hastánc dob pár, d: 18,5 cm
17642.

Hastánc dob pár, d: 18,5 cm

Rufpreis:
3 000 HUF

Dob, fa alapon bőr, m: 26 cm
17643.

Dob, fa alapon bőr, m: 26 cm

Rufpreis:
4 000 HUF

Neueste Violin Schule Wien, 1849. Diabelli. 39p. Rézmetszetű kotta, korabeli kötésben, foltos lapokkal
17644.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1840-1850 Kb 10 db rézmetszetű kottát tartalmazó kottagyűjtemény bécsi, soproni kiadások, kb 100 lap, Foltos lapokkal.
17645.

Rufpreis:
10 000 HUF

ca 1930-1960 15 db kotta füzet Kodály, Bartók, stb
17646.

Rufpreis:
5 000 HUF

Epiphone DR-212NA akusztikus gitár, működő, jó állapotban, jelzett, h: 110 cm /// SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
17647.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Kroll, Erwin: Carl Maria von Weber. Die grossen Meister der Musik. Potsdam, 1934, Athenaion, 2 sztl. lev.+ 1 (színes) t.+ 160 p. Első kiadás. Szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban, a borítón némi kopással. / First edition. In German language. Hardcover, in good condition, with slight wear on the cover.
17648.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kálmán György - Molnár Antal - Senn Irén: Zongoraiskola kezdők számára. II. füzet: Összefoglaló anyag. Bp., é.n., Rózsavölgyi és Társa, 1 sztl. lev.+ 71 p. Kiadói spirálfűzéses papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, kissé dohos.
17649.

Rufpreis:
1 800 HUF

Erdélyi Dezső: A cimbalmozók kézikönyve. A cimbalom kezelése. Jókarban tartása. A hurozat ismertetése. Zeneelmélettan. Zenészeti műszótár és önoktató hangolás elsajátítása. Bp., (1905), Wágner Hangszer - Király, 48 p. Kiadói papírkötés, ceruzás bejegyzésekkel.
17650.

Rufpreis:
5 000 HUF

Film Operett Tánc 1939. Bp., 1939, Nádor Kálmán kiadása, spirálozott kötés, beírással, folttal.
17651.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF