Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 568

1977 Latinovits Zoltán. Szerk.: Ablonczy László. Emlékfüzet, fekete-fehér fotókkal, írásokkal. Bp., 1977, Egyetemi Nyomda, 38+2 p. Kiadói papírkötés.
20333.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szinyei Merse Anna: Reformkori művészet. Kiállítás a Magyar Nemzeti Galéria anyagából - Helytörténeti Múzeum Szécsény, 1978. június-július-augusztus. Fekete-fehér képekkel illusztrált katalógus. Megjelent 500 példányban. Kiadói papírkötés.
20334.

Rufpreis:
1 600 HUF

Quasimodo. A kiállítás rendezői: Patrizia de Micheli, Alexandro Quasimodo. Károlyi Palota Kulturális Központ - Budapest, 2001. október. Milano, 2001, Mazzotta. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20335.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kós Lajos: Kéz és mozgás. Bábanatómia. 1982, Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20336.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bertalan Vilmos: Színek varázsa. Domanovszky Endre gobelinjei. Bp., 1977, Képzőművészeti Alap. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20337.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hoffmann Edith: Művészfejek. Bp., 1945, Révai. 4 színes műmelléklettel és fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel.
20338.

Rufpreis:
1 800 HUF

1976 Kohán György (1910-1966) emlékkiállítása. Bp., 1976, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés. + Az Egri Képtár vezetője és katalógusa. Dobó István Vármúzeum. Eger, 1964, Heves Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötés.
20339.

Rufpreis:
1 600 HUF

Max Bauer: Die Dirne und ihr Anhang. Ein Beitrag zur Geschichte des Geschlechtslebens in der deutschen Vergangenheit. Dresden, én., Paul Aretz. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Átkötött félbőr-kötésben, kopott, kissé foltos borítóval.
20340.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Molnár Aurél: Művészek. Bp., 1954, Népszava. Kiadói papírkötés, foltos borítóval és lapokkal. Megjelent 2080 példányban.
20341.

Rufpreis:
1 600 HUF

Koós Judith: Finn iparművészet. A formaalkotás új útjai. Bp., 1971, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, javított, sérült papír védőboírtóban.
20342.

Rufpreis:
1 400 HUF

Balogh Zolán - H. Szilasi Ágota: Művészek és mecénások Salgótarjánban. 1922-1946. Kiállítási katalógus. Salgótarján, 1989., Nógrádi Sándor Múzeum, 24 p. Fekete-fehér fotókkal, közte Bátki József, Bóna Kovács Károly és Fayl Frigyes műveivel illusztrált. Kiadói néhol szakadt papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
20343.

Rufpreis:
4 000 HUF

20344.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF