Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 568

Tim Marlow: Schiele. Ford.: Kada Júlia. Bp.,1992,Corvina. 107p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20134.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szabolcsi Hedvig: Régi magyar bútorok. I. Főúri és polgári bútorművészet. Bp., 1954, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, 125 p. Számos fekete-fehér szövegközi és egészoldalas fotóval illusztrálva.Kiadói félvászon kötésben
20135.

Rufpreis:
2 000 HUF

[Salomon] Reinach: A művészet kis tükre. Fordította és részben átdolgozta Zádor Anna. Bp., 1943, Bibliotheca. Kiadói félvászon-kötés. Eredeti, sérült papírborítóval.
20136.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rüdiger Thiele,Konrad Haase: Teufelspiele. Leipzig, 1998. Urania. 200p. Kiadói kartonált papírkötésben.
20137.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ritoók Zsigmond-Sarkady János-Szilágyi János György: A görög kultúra aranykora. Homérostól Nagy Sándorig. Bp.,1984, Gondolat. Második, átdolgozott, bővített kiadás. Fekete-fehér szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20138.

Rufpreis:
2 000 HUF

Modern magyar festőművészek. A modern magyar festészet fejlődése. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. (Bp., 1905), Pesti Napló (Hornyánszky Viktor-ny.), 140 p.+ 10 (színes műmellékletek, feliratozott hártyapapírral) t. Gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal illusztrálva; többek között Csók István, Fényes Adolf, Ferenczy Károly, Kernstock Károly, Mednyánszky László, Vaszary János és Magyar-Mannheimer Gusztáv munkáival. Kiadói szecessziós, aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, szecessziós díszítésű előzékekkel, kopott borítóval.
20139.

Rufpreis:
2 400 HUF

Rubint Ábrahám Péter. DEDIKÁLT! hn., én., Szerzői,(nyn.),112 p. Színes képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészműbőr-kötés, kissé kopott borítóval.
20140.

Rufpreis:
2 400 HUF

Forma Hungarica. Mai magyar iparművészet. Bp.,1974, Magyar Helikon. Gazdag képanyaggal illusztrált. Benne Gádor István, Csekovszky Árpád, Bod Éva, Gorka Géza, Gorka Lívia, Kovács Margit, Kiss Roóz Ilona, Schrammel Imre és mások munkáival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kopott, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.
20141.

Rufpreis:
2 800 HUF

Wehner Tibor: Károlyi Ernő. Bp.-Sopron, é.n., Körmendi Galéria. 165p. Károlyi Ernő műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
20142.

Rufpreis:
2 000 HUF

Barokk és Rokokó I-II. köt. Szerk.: Péter Márta. Kiállítás az Iparművészeti Múzeum gyűjteményéből. Az Európai Iparművészet Stíluskorszakai. Bp., 1990, Iparművészeti Múzeum, 189 p.; 185 p. A II. kötetben rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20143.

Rufpreis:
2 400 HUF

A klasszicizmustól a biedermeierig I-II. köt. Szerk.: Péter Márta. Kiállítás az Iparművészeti Múzeum gyűjteményéből. Az Európai Iparművészet Stíluskorszakai. Bp., 1990, Iparművészeti Múzeum, 126 p.; 179+1 p. A II. kötetben rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
20144.

Rufpreis:
2 400 HUF

A barokk. Szerk.: Dr. Aradi Nóra. A művészet története sorozat. Bp., 1987, Corvina, 302 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói műbőrkötés, kiadói papír védőborítóban, a gerincen kis sérüléssel.
20145.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF