Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 568

Elena Capretti: Az itáliai művészet nagy mesterei. Cristina Acidini Luchniat bevezetőjével. Ford.: Révy Katalin. Bp., 2002, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Átkötött egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
20146.

Rufpreis:
2 800 HUF

Heinz Mode: A nő az indiai művészetben. Ford.: Székely András. Bp., 1970, Corvina. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartonált papírkötés.
20147.

Rufpreis:
2 000 HUF

Korok ruhái. Domanovszky Endre illusztrált előadásvázlatai az öltözködés történetéről. Bp., 1979, Corvina. 319 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé foltos kiadói papír védőborítóban.
20148.

Rufpreis:
1 600 HUF

Menyhárt László: Szász Endre. Bp., 1983, Corvina. Gazdag képanyaggal, Szász Endre műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. + Koltay Gábor - Riskó Géza: Szász Endre. Bp., 1983, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, a borító sarkain gyűrődéssel.
20149.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jankovics Marcell: Jelkép-kalendárium. Bp.,1988, Panoráma. Kiadói kartonált papírkötés
20150.

Rufpreis:
2 000 HUF

1925-1926 Magyar Iparművészet 6 száma (XXVIII. évf. 1-2., 3-5., 9-10., XIX. évf. 3-5., 6-8., 9-10 sz.) Papírkötések, változó állapotban, közte szakadt.
20151.

Rufpreis:
2 800 HUF

1907-1912 Művészet folyóirat 6 száma (1907 VI. évf. 6. sz., 1909 VIII. évf. 5., 1912 XI. évf. 1-4.)Szerk.: Lyka Károly. Bp., Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, (Singer és Wolfner-ny.) Kiadói papírkötések, sérült borítókkal.
20152.

Rufpreis:
2 000 HUF

1923 - 1924 Ars Una művészeti szemle 4 száma. I. évf. 2., 5., 6.., 7. számok. 1923. november, 1924 február, március, április. Szerk.: Pogány Kálmán. Bp., Korvin Testvérek. A borítók Kozma Lajos munkái. Kiadói papírkötések, változó állapotban, sérült borítókkal, az I. évf. 2. szám javított gerinccel, a másik 3 szám széteső állapotban.
20153.

Rufpreis:
2 000 HUF

Carlo Cresti - Claudio Rendina: Palazzi of Tuscany. Photography: Massimo Listri. Cologne, 2000, Könemann. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20154.

Rufpreis:
2 800 HUF

Till - Holger Borchert: The Age of Van Eyck. The Mediterranean World and Early Netherlandish Painting 1430-1530. London,2002,Thames & Hudson. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20155.

Rufpreis:
2 400 HUF

Spanyol mesterművek a Bilbaói Szépművészeti Múzeumból. Bp., 1996, Szépművészeti Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20156.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyar László: Órások és óragyűjtők kis enciklopédiája. Bp., 1984., Műszaki, 230+2 p.+4 (színes képtáblák) t. Fekete-fehér szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
20157.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF