Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 568

3 darab kiállítási katalógus: Bálint Endre 1981, Gyulai Líviusz 1981, Lantos Ferenc 1999.
20170.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zielinski Tibor: Szobrászati technikák. Portrék: mintázás, terrakotta és gipsz. Kisműterem. Bp., 2012., CSER. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés
20171.

Rufpreis:
5 000 HUF

Rembrandt Gemälde. Gesamtwerk von Horst Gerson. Wiesbaden, 1968, Emil Vollmer Verlag. 528p. Rembrandt életútját összefoglaló nagy alakú német nyelvű kötet, képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben, sérült kiadói papír védőborítóval.
20172.

Rufpreis:
6 000 HUF

100+1 éves a magyar plakát. A magyar plakátművészet története. 1885-1986. Szerk.: Kemény György. Bp., 1986, Műcsarnok. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
20173.

Rufpreis:
6 000 HUF

20174.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Emanuel Poche: Porzellan Marken. 10. kiadás, 1995, német nyelven, kartonált papírkötés, papír védőborítóval.
20175.

Rufpreis:
3 000 HUF

20176.

Rufpreis:
2 000 HUF

Németh Lajos: Csontváry Kosztka Tivadar. Bp., 1970, Corvina. 2., bővített, átdolgozott kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban.
20177.

Rufpreis:
2 000 HUF

Neue Welt Die Erfindung der amerikanischen Malerei Hamburg, Bucerius 2007. Kiadói kartonált papírkötés, papírborító, ,bontatlan fóliában
20178.

Neue Welt Die Erfindung der amerikanischen Malerei
Hamburg, Bucerius 2007. Kiadói kartonált papírkötés, papírborító, ,bontatlan fóliában

Rufpreis:
1 600 HUF

8 db vegyes képzőművészeti kiállítás prospektus és meghívó
20180.

Rufpreis:
2 800 HUF

20181.

Rufpreis:
2 000 HUF

HomokmandalaBudapest galéria 1994. Kiállítási katalógus 24 p.
20182.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF