Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 568
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3376467
20170
491
Books: Architecture, Art
3 darab kiállítási katalógus: Bálint Endre 1981, Gyulai Líviusz 1981, Lantos Ferenc 1999.
3333207
20171
491
Books: Architecture, Art
Zielinski Tibor: Szobrászati technikák. Portrék: mintázás, terrakotta és gipsz. Kisműterem. Bp., 2012., CSER. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés 3356454
20172
491
Books: Architecture, Art
Rembrandt Gemälde. Gesamtwerk von Horst Gerson. Wiesbaden, 1968, Emil Vollmer Verlag. 528p. Rembrandt életútját összefoglaló nagy alakú német nyelvű kötet, képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben, sérült kiadói papír védőborítóval. 3333001
20173
491
Books: Architecture, Art
100+1 éves a magyar plakát. A magyar plakátművészet története. 1885-1986. Szerk.: Kemény György. Bp., 1986, Műcsarnok. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
3333205
20174
491
4200
Books: Architecture, Art
3356928
20175
491
Books: Architecture, Art
Emanuel Poche: Porzellan Marken. 10. kiadás, 1995, német nyelven, kartonált papírkötés, papír védőborítóval.
3358222
20176
491
Books: Architecture, Art
3358243
20177
491
Books: Architecture, Art
Németh Lajos: Csontváry Kosztka Tivadar. Bp., 1970, Corvina. 2., bővített, átdolgozott kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban. 3356063
20178
491
Books: Architecture, Art
Neue Welt Die Erfindung der amerikanischen Malerei Hamburg, Bucerius 2007. Kiadói kartonált papírkötés, papírborító, ,bontatlan fóliában
3354622
20180
491
Books: Architecture, Art
8 db vegyes képzőművészeti kiállítás prospektus és meghívó
3356944
20181
491
Books: Architecture, Art
3356868
20182
491
Books: Architecture, Art
HomokmandalaBudapest galéria 1994. Kiállítási katalógus 24 p.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF