Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 568

Inconnu / The Unknown Vasarely/ Der Unbekannte Vasarely. Griffon Neucha?tel, Suisse ? 1977. 131 p. Kiadói kartonált papírkötés, papírborító,
20195.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Peter Weibel: Car Culture. Medien der Mobilität. Karlsruhe, 2011, Zentrum für Kunst und Medientechnologie Karlsruhe. Német nyelvű kiállítási katalógus gazdag képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés.
20196.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Walter Gramatté. Eine Dokumentation in Bildern und Texten. Herausgegeben von Claus Pese. Stuttgart - Zürich, 1990, Belser Verlag. Nagy alakú német nyelvű kötet gazdag színes képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
20197.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Ahoi Herbert! Bayer und die moderne. Ausstellung und die Katalog. Szerk.: Elisabeth Nowak-Thaller und Bernhard Widder. Linz, 2009, Lentos Kunstmuseum Linz. Német nyelvű nagy alakú kiállítási katalógus, gazdag színes képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés, enyhén sérült kiadói papír védőborítóval.
20198.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Novotny Tihamér (szerk.): Aknay János. A művész által ALÁÍRT! H.n., 2000. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20199.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Kézkivirágzások. Rajzolta és írta: Schéner Mihály. Rajzos DEDIKÁCIÓVAL! 1996, Bába és Társai Kft. Kiadói papírkötés, jó állapotban
20200.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Picasso. Malen gegen die Zeit. Hrsg. von Werner Spies. Wien - Düsseldorf,2007,Albertina - K20. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20201.

Rufpreis:
2 400 HUF

Detlev Rosenbach: Heinrich Zille. Das graphische Werk. Berlin, 1984, Henschelverlag Kunst und Gesellschaft. Gazdag képanyaggal, német nyelvű szöveggel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.
20202.

Rufpreis:
2 400 HUF

Im Licht von Claude Lorrain. Landschaftsmalerei aus drei Jahrhunderten. Kiállítási katalógus gazdag színes képanyaggal. München, 1983, Hirmer Verlag. Kiadói kartonált papírkötés.
20203.

Rufpreis:
2 400 HUF

Cuno Amiet. Szerk.: George Mauner. Zürich, 1984, Orell Füssli Verlag. Gazdag színes képanyaggal, német nyelvű szöveggel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói enyhén sérült papír védőborítóval.
20204.

Rufpreis:
3 000 HUF

Unbekannte Degas und Renoir. Szerk.: Denis Rouart, Momcilo Stevanovic. München, 1964, Hirmer Verlag. Gazdag színes képanyaggal, német nyelvű szöveggel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói műanyag borítóban.
20205.

Rufpreis:
2 400 HUF

Konrad Klapheck Retrospektive 1955-1985. Szerk.: Werner Hofmann. Kiállítási katalógus gazdag színes képanyaggal, német nyelvű szöveggel. München, 1985, Prestel Verlag. Kiadói papírkötés.
20206.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF