Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 568

Stanislas Klossowski de Rola: Balthus. (kiállítási katalógus) Köln, 2001, Parkland Verlag. Gazdag, jórészt színes képanyaggal. Német nyelvű szöveggel. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
20207.

Rufpreis:
2 400 HUF

Klaus Albrecht Schröder: Die lädierte Welt. Realismus & Realismen in Österreich. Wien, 1987, Kunstforum Länderbank. Német nyelvű kiállítási katalógus gazdag képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés.
20208.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

20210.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Dobiaschofsky aukciós katalógus, vegyes régiségek témakörben, 2011.
20211.

Rufpreis:
2 400 HUF

Lempertz aukciós katalógus, 19. századi festmények témakörben, 2017.
20212.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hampel 2 darab árverési katalógus, modern művészet, art deco, impresszionizmus témakörökben, 2016-2017.
20213.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kis Sándor: Tátrai Band. Az első tíz év. 1998, korona, papírkötés, Pálvölgyi Géza aláírásával.
20214.

Rufpreis:
2 000 HUF

1944 Tavaszi tárlat tárgymutatója. Budapest, 1944, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, 32 p. Kiadói papírkötés,
20216.

Rufpreis:
1 600 HUF

20217.

Rufpreis:
1 600 HUF

Knackfuß, [Hermann]: A. v. [Adolph von] Menzel. Künstler-Monographien 7. Bielefeld-Leipzig, 1922, Velhagen & Klasing. Szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói papírkötés, helyenként a sarkuknál összeragadt lapokkal, sérült kiadói kartontokban.
20218.

Rufpreis:
1 800 HUF

Molnár Albert et al: Művészettörténeti ABC. Bp., 1961, Terra, sérült egészvászon kötés, sérült könyvtest.
20219.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mantz, Paul:  La peinture francaise du IXe siecle a la fin du XVIe. Avec une introduction par Olivier Merson. [Párizs] Paris, (1897). Société Francaise d'Éditions d'Art (Imprimerie Motteroz). 288 p. Első kiadás. Paul Mantz (1821-1895) Becsület-renddel kitüntetett francia műkritikus, szerkesztő, rendezvényszervező. A műkritika és a szépészeti bírálat legmagasabb státuszaiban foglalkoztatott szerző a franciaság esszenciájának kutatásának jegyében egyre inkább a középkor franciaországi művészete felé fordult. Oldalszámozáson belül szövegközti és egész oldalas illusztrációs anyaggal gazdagon díszített szakmunka. (Bibliotheque de l'Enseignement des Beaux-Arts.) Festett, aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Jó példány.
20220.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF