Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 568

20320.

Rufpreis:
1 400 HUF

20321.

Rufpreis:
1 400 HUF

20322.

Rufpreis:
1 200 HUF

Petrovics Elek: Magyar mesterművek. Bp., 1936, Pesti Napló. Gazdag (nagyrészt fekete-fehér) képanyaggal, többek közt Vaszary János, Rippl-Rónai József, Ferenczy Károly, Berény Róbert műveivel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült, kopottas borítóval, kissé foltos lapokkal.
20324.

Rufpreis:
1 200 HUF

20325.

Rufpreis:
5 000 HUF

20326.

Rufpreis:
1 000 HUF

20327.

Rufpreis:
1 000 HUF

20328.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

20329.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Lyka Károly: A művészetek története. A legfontosabb emlékek és mesterek ismertetése. Bp., 1931, Singer és Wolfner. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
20330.

Rufpreis:
2 000 HUF

Timárné Balázsy Ágnes: Műanyagok a műtárgyvédelemben. Képzőművészeti Főiskola Restaurátor- és Konzervátorképző Intézet jegyzetei 7. Bp., 1978, Képzőművészeti Főiskola Restaurátor- és Konzervátorképző Intézet, 135 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. Megjelent 500 példányban.
20331.

Rufpreis:
2 000 HUF

vadnai galéria 2003 katalógus. Erdélyi Gábor, Haraszty István, Gál András, Barabás Zsófi, Bullás József, Konok Tamás, Haász István. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20332.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF