Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 76
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3365197
12449
490
26000
Sculptures, statuettes, plaques
Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981): Fogathajtók. Jelzett, bronz plakett, 15,5x33,5 cm
3365435
12450
490
Turul. Festett alumínium, gipsz, m: 20 cm
3365308
12451
490
Bezdány Zsolt: Női portré. Bőr kép, plasztika. Jelzett a hátoldalán. Apró kopásnyomokkal, 36x32 cm
3363334
12452
490
B. Joana jelzéssel nagyméretű faragott fa dísz, 118x42 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
3362934
12453
490
40000
Asszonyi Tamás (1942-): A vörös postakocsi. Bronz plakett. Plasztikus, jelzett 24x19 cm Fa alapon.
3362936
12454
490
24000
R.Kiss Lenke (1926-2000): Tavaszi szél vizet áraszt... Plasztikus bronz plakett. 44x16 cm Fa alapon 3363257
12455
490
50000
feltehetően Pócs Péter (1950-): Akác tüske lábom. 1977. Kézzel formált kerámia, jelzett, m: 44,5 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
3363247
12456
490
Esküvő. Iparművész bronz plakett, jelzés nélkül, 14x19 cm 3363258
12457
490
50000
3365485
12458
490
80000
Domonkos Béla (1934-2020) Akt törölközővel. Patinázott bronz, Jelzett. 47 cm. Mellékelve a a művész által aláírt a művészt bemutató kiadvány. 3364719
12459
490
Fejét ölébe temető ember. a faragott fa szobor, Délkelet-Ázsia. 20x20 cm 3345331
12460
490
44000
Eskulits Tamás (1947- ): Turgenyev. Jelzett, Öntött bronz, plasztika 31x22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF