Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 76

Sztrákos László (1954): Sámánsíp, öntött, patinázott bronz. m: 32 cm, Jelezve: Sztrákos 1/1
12437.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

cca 1900, Kínai arc. Mázas kerámia, fa lapra applikálva, h: 11 cm, teljes d: 22 cm
12438.

Rufpreis:
10 000 HUF

Haraszty István (1934-2022): Absztrakt kompozíció. Réz, kő, jelzett, 49x11x9 cm.
12439.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

12440.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

12441.

Rufpreis:
300 000 HUF
813,01
937,50

Afrikai nő. Faragott keményfa, kopással, m: 23 cm
12442.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

12443.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Nevető Buddha faragott fa szobor 22 cm
12444.

Rufpreis:
5 000 HUF

Keleti faragott fa szobor, m: 22 cm
12445.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Anya gyermekével afrikai ébenfa szobor, m: 57 cm
12446.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tüskehúzó fiú. Bronzírozott ón szobor, márvány talapzaton, sérült, m: 17 cm
12447.

Rufpreis:
6 000 HUF

Női akt fém szobor, ezüstözött, festett 29 cm
12448.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF