Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 76

12462.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

2 darab operarészlet. Bronzírozott fém, dekoratív fa keretben, 21x15 cm
12463.

Rufpreis:
10 000 HUF

Madonna. Mázas keménygipsz, kopással, tűzhibával, m: 37 cm
12464.

Rufpreis:
5 000 HUF

Olimpikon. Bronz szobor, talapzaton, kezéből a sportszer hiányzik, m: 31 cm
12465.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zombory Tamás: Napozó akt. 1983. Faragott és színezett fa, 25x95 cm
12466.

Rufpreis:
8 000 HUF

Zombory Z jelzéssel: Madonna, Faragott fa, jelzett, m: 43 cm
12467.

Rufpreis:
4 000 HUF

Keleti elefánt szerencseszobor, kopással, agyarak nélkül, m: 51 cm
12468.

Rufpreis:
4 000 HUF

Barabás Edit: Ady. Festett gipsz, jelzett, kopással, 30x23 cm
12469.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Szent Péter. Faragott fa szobor, m: 32 cm
12470.

Rufpreis:
8 000 HUF

12471.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Ölébe bújó férfi. Faragott rózsafa marok szobor. 10x9 cm
12472.

Rufpreis:
6 000 HUF

Mladonyiczky Béla (1936-1995) ~1970. "Kulich Gyula" öntött bronz emlékérem, d: 10 cm
12473.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF