Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 76
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3342145
12462
490
60000
Sculptures, statuettes, plaques
3350435
12463
490
2 darab operarészlet. Bronzírozott fém, dekoratív fa keretben, 21x15 cm
3349243
12464
490
Madonna. Mázas keménygipsz, kopással, tűzhibával, m: 37 cm 3349246
12465
490
Olimpikon. Bronz szobor, talapzaton, kezéből a sportszer hiányzik, m: 31 cm 3349725
12466
490
Zombory Tamás: Napozó akt. 1983. Faragott és színezett fa, 25x95 cm 3349964
12467
490
Zombory Z jelzéssel: Madonna, Faragott fa, jelzett, m: 43 cm 3349965
12468
490
Keleti elefánt szerencseszobor, kopással, agyarak nélkül, m: 51 cm
3350109
12469
490
13000
Barabás Edit: Ady. Festett gipsz, jelzett, kopással, 30x23 cm 3349225
12470
490
Szent Péter. Faragott fa szobor, m: 32 cm
3330162
12471
490
38000
3322560
12472
490
Ölébe bújó férfi. Faragott rózsafa marok szobor. 10x9 cm
3326441
12473
490
3200
Mladonyiczky Béla (1936-1995) ~1970. "Kulich Gyula" öntött bronz emlékérem, d: 10 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF