12457.
Beendet 490. Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
50 000 HUF
135,50 EUR, 156,25 USD
feltehetően Pócs Péter (1950-): Vietnámi leány a tónál. 1977. Kézzel formált kerámia, jelzett, engób kopott, m: 46 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.