https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Foto

Zahl der Lose: 617

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
cca 1870-1885 5 db keményhátú portré német műtermekből, 10,5×6,5 cm
1
16552.

cca 1870-1885 5 db keményhátú portré német műtermekből, 10,5×6,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1890 3 db keményhátú fotó Székely, Gárdi és Halmy műterméből, 10,5×6,5 cm
1
16553.

cca 1890 3 db keményhátú fotó Székely, Gárdi és Halmy műterméből, 10,5×6,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1865-1875 10 db keményhátú fotó cseh műtermekből, közte foltos, 10,5×6,5 cm
1
16554.

cca 1865-1875 10 db keményhátú fotó cseh műtermekből, közte foltos, 10,5×6,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Joachim József (Joseph Joachim) ( 1831-1907) hegedűművész vizitkártya fotója. Feliratozott, sérüléssel.
1
16555.

Joachim József (Joseph Joachim) ( 1831-1907) hegedűművész vizitkártya fotója. Feliratozott, sérüléssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1890-1900 Csecsemő (kisbaba) és fiatal férfi portréja, 2 db keményhátú fotó Drescher valamint Csillagi és Rutkai aradi műterméből, kissé kopott, karton foltos, 10,5×6,5 cm körüli méretben
1
16556.

cca 1890-1900 Csecsemő (kisbaba) és fiatal férfi portréja, 2 db keményhátú fotó Drescher valamint Csillagi és Rutkai aradi műterméből, kissé kopott, karton foltos, 10,5×6,5 cm körüli méretben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1875 Női portré, keményhátú fotó Veress Ferenc kolozsvári műterméből, kopásnyomokkal, 10,5×6,5 cm
1
16557.

cca 1875 Női portré, keményhátú fotó Veress Ferenc kolozsvári műterméből, kopásnyomokkal, 10,5×6,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1900 Női portré, keményhátú fotó Weisz Hugo aradi műterméből, kissé sérült, 10,5x7 cm
1
16558.

cca 1900 Női portré, keményhátú fotó Weisz Hugo aradi műterméből, kissé sérült, 10,5x7 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1870-1880 Fiatal lány portréja, keményhátú fotó Licskó selmeci műterméből, 10,5×6,5 cm
1
16559.

cca 1870-1880 Fiatal lány portréja, keményhátú fotó Licskó selmeci műterméből, 10,5×6,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1880-1890 össz. 3 db keményhátú férfi portré fotó, közte Langermann Jakab (szepesi-felvidéki bányaigazgató?) és egy katonatiszt (hadnagy) Goszleth budapesti műterméből, kopott, 9x6 és 11x7 cm között
1
16560.

cca 1880-1890 össz. 3 db keményhátú férfi portré fotó, közte Langermann Jakab (szepesi-felvidéki bányaigazgató?) és egy katonatiszt (hadnagy) Goszleth budapesti műterméből, kopott, 9x6 és 11x7 cm között

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1882 Férfi portréja, keményhátú fotó Julius Gertinger bécsi műterméből, hátoldalon feliratozva, 10,5×6,5 cm
1
16561.

1882 Férfi portréja, keményhátú fotó Julius Gertinger bécsi műterméből, hátoldalon feliratozva, 10,5×6,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1897 Bp., Bodnár József dedikált portréja, keményhátú fotó Mártonfy műterméből, 10,5×6,5 cm
1
16562.

1897 Bp., Bodnár József dedikált portréja, keményhátú fotó Mártonfy műterméből, 10,5×6,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1900 2 db keményhátú portré az Iváncsics Testvérek kolozsvári (Erdély) műterméből, egyiknél vágott sarkak, 10,5×6,5 cm
1
16563.

cca 1900 2 db keményhátú portré az Iváncsics Testvérek kolozsvári (Erdély) műterméből, egyiknél vágott sarkak, 10,5×6,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse