Foto Zahl der Lose: 617
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3333822
16552
490
Photo
cca 1870-1885 5 db keményhátú portré német műtermekből, 10,5×6,5 cm
3333856
16553
490
Photo
cca 1890 3 db keményhátú fotó Székely, Gárdi és Halmy műterméből, 10,5×6,5 cm
3333773
16554
490
Photo
cca 1865-1875 10 db keményhátú fotó cseh műtermekből, közte foltos, 10,5×6,5 cm
3363108
16555
490
Photo
Joachim József (Joseph Joachim) ( 1831-1907) hegedűművész vizitkártya fotója. Feliratozott, sérüléssel.
3242259
16556
490
Photo
cca 1890-1900 Csecsemő (kisbaba) és fiatal férfi portréja, 2 db keményhátú fotó Drescher valamint Csillagi és Rutkai aradi műterméből, kissé kopott, karton foltos, 10,5×6,5 cm körüli méretben
3306111
16557
490
Photo
cca 1875 Női portré, keményhátú fotó Veress Ferenc kolozsvári műterméből, kopásnyomokkal, 10,5×6,5 cm
3265130
16558
490
Photo
cca 1900 Női portré, keményhátú fotó Weisz Hugo aradi műterméből, kissé sérült, 10,5x7 cm 3284406
16559
490
900
Photo
cca 1870-1880 Fiatal lány portréja, keményhátú fotó Licskó selmeci műterméből, 10,5×6,5 cm
3265031
16560
490
900
Photo
cca 1880-1890 össz. 3 db keményhátú férfi portré fotó, közte Langermann Jakab (szepesi-felvidéki bányaigazgató?) és egy katonatiszt (hadnagy) Goszleth budapesti műterméből, kopott, 9x6 és 11x7 cm között 3325740
16561
490
Photo
1882 Férfi portréja, keményhátú fotó Julius Gertinger bécsi műterméből, hátoldalon feliratozva, 10,5×6,5 cm
3325747
16562
490
Photo
1897 Bp., Bodnár József dedikált portréja, keményhátú fotó Mártonfy műterméből, 10,5×6,5 cm 3325652
16563
490
2200
Photo
cca 1900 2 db keményhátú portré az Iváncsics Testvérek kolozsvári (Erdély) műterméből, egyiknél vágott sarkak, 10,5×6,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF