Foto

Zahl der Lose: 617

cca 1880-1900 Társaság a Hasthaus zum Bieradam előtt, keményhátú fénynyomat, feltehetően egy régi metszet reprodukciója, A. & R. Schwarz szárazbélyegzőjével jelzett, 11x16 cm
16528.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1870-80 Anya gyermekével, keményhátú fotó Zelesny Károly pécsi műterméből, vágott, 14x11 cm
16529.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1936-39 Újpest, Fürst Albert Pálinka-, likőr-, rum- és ecetgyár 8 db számlája
16530.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

cca 1890 Esküvői portrék, 2 db keményhátú fotó Goszleth budapesti műterméből, 21×11 cm
16531.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1860 Férfi portrék, 2 db keményhátú fotó Strelisky Lipót pesti műterméből, kissé foltos és kopott, 10x6 cm körüli méretekben
16532.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1870 Családi portré, keményhátú fotó Kolb Péter pesti műterméből, kissé foltos, 10,5×65 cm
16533.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1860-1870 Női portrék, 3 db keményhátú fotó Borsos, Strelisky és Kozmata műterméből, foltosak, 10,5×6,5 cm
16534.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1870-80 Győry Elek (1841-1902) jogi doktor, ügyvéd és országgyűlési képviselő, valamint fiatal hölgy és férfi portréja, 3 db keményhátú fotó Gévay pesti és budapesti műterméből, egyik hátoldalán a műterem épületével illusztrált, 10,5x6,5 cm körüli méretben
16535.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1880-1890 Holéczy Sándor portréja, keményhátú fotó Auerbach aradi műterméből, hátoldalán nevesített, sérült, 11x6,5 cm
16536.

Rufpreis:
1 000 HUF

1902 Fiatal férfi portréja, keményhátú fotó Weisz Hugó aradi műterméből, hátoldalán dedikációval és beazonosítandó aláírással, 7,5x4 cm
16537.

Rufpreis:
1 200 HUF

1891 Izmael Mária baba korában, keményhátú fotó Ciehulski és Csonka marosvásárhelyi műterméből, sérülésekkel, 105,5×6,5 cm
16538.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

cca 1870 össz. 4 db lány portré, keményhátú fotók, jelzés nélkül, egyik hátoldalán nevesített (Sohár Erzsébet?), 10,5x6 cm
16539.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF