Foto Zahl der Lose: 617
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3291206
16427
490
Photo
3 db azonosítandó, talán erdélyi helyszíneket ábrázoló keményhátú fotó, változó állapotban (részben sérült), 8,5x11,5 cm és 15x19 cm között
2196989
16428
490
Photo
cca 1950 Evezős négyes, fotó, hátoldalán feliratozott: Rommel, Thomson, Bimbi, Göcsei és Csutka, 15,5x22,5 cm
2197025
16429
490
Photo
cca 1950 Magyar egyenruhások (MÁV?) autó előtt, fotó, 16,5x22,5 cm
3338984
16430
490
Photo
11 darabos vegyes fotó tétel, klf méretben
3366539
16431
490
Photo
cca 1960 Hajviseletekről, frizurákról készített fotók össz. 9 db, feltehetően folyóiratokból, reprodukciókról készített modern nagyítások, jelzés nélkül, 12x8,5 cm
3348347
16432
490
4400
Photo
cca 1870-1900 30 db vegyes vizitkártya és kabinetfotó vegyes állapotban
3367025
16433
490
Photo
cca 1900 Sakkparti, kartonra kasírozott fotó, 9,5×12 cm
3367502
16435
490
Photo
11 db Csillebérc, úttörövasút képeslap, fotólap
3349245
16436
490
Photo
cca 1880-1890 Beazonosítandó férfi portréja, nagyméretű fotó Schmidt Ede budapesti műterméből, korabeli, foltos paszpartun jelzett, 29x23 cm
3350055
16437
490
Photo
cca 1890 Egyiptom, Felsőőri Zarka Elemér földbirtokos és lánya Zarka Lenke fotója, keményhátú fotó sérüléssel, 21×28 cm
3348401
16438
490
Photo
Mattioni Eszter (1902-1993) képző- és festőművész autográf levéborítékja, valamint 5 db fotó róla, műveiről és kiállításáról 24x16 cm
3350049
16439
490
Photo
5 db fotó Felsőőri Zarka család fotóhagyatékából, vegyes méretben
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF