Foto

Zahl der Lose: 617

cca 1910 Fiatal fiú portréja, keményhátú fotó, Mai és Társa, 16x9 cm
16402.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1930 2 darab keményhátú fotó gyermekekről, szegedi műtermekből, kopással, 16,5x10,5 cm
16403.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1875 Elegáns fiatal férfi portréja, kabinetfotó Löger Gusztáv nyitrai (Nitra, Neutra) műterméből, 16,5x11 cm
16404.

Rufpreis:
2 800 HUF

1893 Nagy Lajos műtermi portréja, 2 db, egyik saját kézzel aláírt Nagyszebenben datálva, Goszleth budapesti műterméből, foltos, 20,5×10,5 cm
16405.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1910 Férfi két gyermekével, a gyerekek kezében játék állatfigurákkal, kabinetfotó Hauser budapesti (VIII., Népszínház u. 17.) műterméből, 16,5x10 cm
16406.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1910 Fiatal lány egészalakos portréja, kabinetfotó, ,,Opál" fényképészeti és festészeti műterem, Rákosliget-Vecsés, sarkain apró sérüléssel, 16,5x10,5 cm (Ritka műterem!)
16407.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

cca 1900-1910 Pár népviseletben, keményhátú fotó Schmidt Ágoston budapesti műterméből, 16x10,5 cm
16408.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

cca 1890-1900 Anya és lánya portréja, keményhátú fotó Klapok Alajos aradi műterméből, kopott, sarkaiban kissé sérült, 16x11 cm
16409.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1875 Csikos István kesztyűs és neje esküvői portréja, keményhátú fotó Gondy és Egey debreceni műterméből, vágott, sérült, 15,5x11 cm
16410.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1880-1900 Vegyes portrék, 6 db kabinetfotó, klf. műtermekből (Meinhardt Ágoston, Szabadka; Schrecker & Kalmár, Klösz György, ill. Elbl és Pietsch, Budapest; stb.), változó állapotban, 16x10,5 cm és 21,5x13,5 cm között
16411.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1890-1900 Fotó gyűjtemény 10 db vizitkártya és kabinetfotó
16412.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1900 Családi portré kisgyerekekkel (Erhardt Adalbert és felesége Cserni Lujza), keményhátú fotó St. Joanovits utóda A Weiser verseci műterméből, kopott, 13,5x21 cm.
16413.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF