Foto Zahl der Lose: 617
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3366962
16402
490
Photo
cca 1910 Fiatal fiú portréja, keményhátú fotó, Mai és Társa, 16x9 cm
3366967
16403
490
Photo
cca 1930 2 darab keményhátú fotó gyermekekről, szegedi műtermekből, kopással, 16,5x10,5 cm
3354551
16404
490
Photo
cca 1875 Elegáns fiatal férfi portréja, kabinetfotó Löger Gusztáv nyitrai (Nitra, Neutra) műterméből, 16,5x11 cm
3366598
16405
490
3200
Photo
1893 Nagy Lajos műtermi portréja, 2 db, egyik saját kézzel aláírt Nagyszebenben datálva, Goszleth budapesti műterméből, foltos, 20,5×10,5 cm
3337761
16406
490
Photo
cca 1910 Férfi két gyermekével, a gyerekek kezében játék állatfigurákkal, kabinetfotó Hauser budapesti (VIII., Népszínház u. 17.) műterméből, 16,5x10 cm
3337784
16407
490
2200
Photo
cca 1910 Fiatal lány egészalakos portréja, kabinetfotó, ,,Opál" fényképészeti és festészeti műterem, Rákosliget-Vecsés, sarkain apró sérüléssel, 16,5x10,5 cm (Ritka műterem!)
3366791
16408
490
2200
Photo
cca 1900-1910 Pár népviseletben, keményhátú fotó Schmidt Ágoston budapesti műterméből, 16x10,5 cm
3366815
16409
490
Photo
cca 1890-1900 Anya és lánya portréja, keményhátú fotó Klapok Alajos aradi műterméből, kopott, sarkaiban kissé sérült, 16x11 cm
3366803
16410
490
Photo
cca 1875 Csikos István kesztyűs és neje esküvői portréja, keményhátú fotó Gondy és Egey debreceni műterméből, vágott, sérült, 15,5x11 cm
3362201
16411
490
Photo
cca 1880-1900 Vegyes portrék, 6 db kabinetfotó, klf. műtermekből (Meinhardt Ágoston, Szabadka; Schrecker & Kalmár, Klösz György, ill. Elbl és Pietsch, Budapest; stb.), változó állapotban, 16x10,5 cm és 21,5x13,5 cm között
3329615
16412
490
Photo
cca 1890-1900 Fotó gyűjtemény 10 db vizitkártya és kabinetfotó
3367248
16413
490
Photo
cca 1900 Családi portré kisgyerekekkel (Erhardt Adalbert és felesége Cserni Lujza), keményhátú fotó St. Joanovits utóda A Weiser verseci műterméből, kopott, 13,5x21 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF