Foto

Zahl der Lose: 617

cca 1900 Hölgyportrék és társaság, 3 db ferrotípia, 9x6 cm körül
16390.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1870-1910 össz. 7 db portré, keményhátú fotó, klf. többségében magyar műtermekből, részben kissé sérül és kopott, 10,5x6,5 cm körüli méretekben
16391.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1880-1932 össz. 6 db keményhátú portré fénykép: Pető Gyula és Pető Gyuláné, egyben MÁV igazolványok; Fiatal férfi portréja Locker István eperjesi műterméből; Kormány Gizella portréja, Podleszny kassai és sátoraljaúhelyi műterméből; Hölgy és férfi portréja, Klösz György/Budapest; részben sérült és vagy kopott/kissé foltos
16392.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1930-1960 Gyerekeket ábrázoló csoportképek: jelmezes gyerekek, óvodai, iskolai csoportképek; össz. 10 db fotó, a hátoldalon részben feliratozva/aláírásokkal, 9x13,5 cm körül
16393.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1880-1910 Vegyes keményhátú fotók, közte vadász fotója, szabadban borozó társaság, igazolványkép, portrék; összesen 7 db, változó állapotban, 8x4,5 cm és 17x11 cm között
16394.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1900-1950 Vegyes fotó tétel: családi képek, portrék, csoportképek, stb., közte érdekes felvételekkel (pl. katonai egyenruhás férfi feketének maszkírozott, fűszoknyás hölgyekkel), összesen kb. 50-60 db fotó és fotólap, vegyes méretben és állapotban
16395.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1845 Daguerrotípia férfi portré sérült tokkal. 6,5x7,5 cm
16396.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Kutyakiállítás fotó negatív tekercs
16397.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1960 Április 4-i ünnepség, színielőadásról készült felvételek, 54 db fotó, 6,5x9,5 cm körüli méretben, Forte dobozban
16398.

Rufpreis:
2 000 HUF

1930-1940, 3 darab fotóalbum, benne fotókkal.
16399.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1870-1880 Elegáns fiatal férfi portréja, keményhátú fotó Erwin Hanfstaengl stuttgarti műterméből, 17x11 cm
16400.

Rufpreis:
2 400 HUF

1898 Családi fotó Váncza Emma miskolci műterméből, kis kopottsággal, 16,5x10,5 cm
16401.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF