cca 1880-1932 össz. 6 db keményhátú portré fénykép: Pető Gyula és Pető Gyuláné, egyben MÁV igazolványok; Fiatal férfi portréja Locker István eperjesi műterméből; Kormány Gizella portréja, Podleszny kassai és sátoraljaúhelyi műterméből; Hölgy és férfi portréja, Klösz György/Budapest; részben sérült és vagy kopott/kissé foltos
cca 1930-1960 Gyerekeket ábrázoló csoportképek: jelmezes gyerekek, óvodai, iskolai csoportképek; össz. 10 db fotó, a hátoldalon részben feliratozva/aláírásokkal, 9x13,5 cm körül
cca 1880-1910 Vegyes keményhátú fotók, közte vadász fotója, szabadban borozó társaság, igazolványkép, portrék; összesen 7 db, változó állapotban, 8x4,5 cm és 17x11 cm között
cca 1900-1950 Vegyes fotó tétel: családi képek, portrék, csoportképek, stb., közte érdekes felvételekkel (pl. katonai egyenruhás férfi feketének maszkírozott, fűszoknyás hölgyekkel), összesen kb. 50-60 db fotó és fotólap, vegyes méretben és állapotban