Foto Zahl der Lose: 617
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3296413
16588
490
Photo
1876 Perger Lőrinc és családja kisgyerekkel és nagymamával, Csonka S. budapesti fényképészeti műtermében készült keményhátú vintage fotó, hátoldalán feliratozva, korai kabinet fénykép, karton alja kissé sérült, 16x11 cm 3351323
16589
490
Photo
cca 1900 Csoportkép előkelő hölgyekkel és urakkal, keményhátú fotó Csizhegyi Sándor kolozsvári műterméből, sérült, kopott 16,5x10,5 cm 3347558
16590
490
Photo
cca 1900 Családi portré Synaiberger műterméből és az apa portréja Schmidt Ede műterméből, a családi fotó sérülésekkel, 2 db, 12×20 és 16,5×10,5 cm 3347505
16591
490
Photo
cca 1900-1910 3 db keményhátú fotó, sérülésekkel, 5×8 és 14,5×10,5 cm közötti méretekben
3347578
16592
490
Photo
Zietler Imre és Zombay Béla családi fotói, tájképek, stb., 23 db, vegyes méretben
3314271
16593
490
Photo
cca 1900 Kislány játékokkal, 3 db keményhátú fotó Weisz Hugó aradi műterméből, kettő hátoldala ragasztónyomos, 14,5×7,5 cm 3227835
16594
490
Photo
id Gaál János (1868-1941) az utolsó Mauthner magtermesztő és családja, + 1942 Háborús vásár + II. vh katonafotó részletesen feliratozva, összesen 33 db fotó
3352746
16595
490
Photo
Vegyes fotó tétel: férfi és női portrék, igazolványképek, összesen 100 db (többségében modern), vegyes méretben és állapotban
3366921
16596
490
Photo
112 darab modern fekete-fehér fotó, vegyesen.
3367892
16597
490
3800
Photo
3298219
16598
490
32000
Photo
Kb 44 db MTI fotó változatos témában, sport, kultúra, politika, benne Gyarmati Andrea, stb
3298220
16599
490
32000
Photo
Kb 44 db MTI fotó változatos témában, sport, kultúra, politika, benne Keleti Ágnes, stb
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF