Foto Zahl der Lose: 617
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3324296
16576
490
Photo
Dr. László Dezső (1904-1973) aláírt fotója, 14,5×9,5 cm
3325640
16577
490
Photo
Dr. Glaser Géza (1877-1961) közgazdasági író aláírt fotója Strelisky műterméből, kopásnyomokkal, lyukasztás nyomával, 10,5×6,5 cm
3325865
16578
490
3200
Photo
1909 Hamerli János ( Magyarország első kesztyűgyárának alapítója ) nővére és két unokaöccse, keményhátú fotó Zelesny Károly pécsi műterméből, 10,5×6,5 cm 3347471
16579
490
Photo
cca 1900 Focimérkőzésen készült 2 db keményhátú fotó, 9×12 cm
3347491
16580
490
Photo
cca 1900 Budapest, Gundel Károly vendéglője, feliratozva, 2 db fotólap, 9×14 cm
3351122
16581
490
Photo
cca 1890 Kislány és idősebb hölgy (nagymama?) portréja, keményhátú fotó Kossak József temesvári műterméből, kopott, 11x6,5 cm
3351185
16582
490
Photo
cca 1910 Elegáns hölgy portréja, "Emlék bikszádi gyógyfürdőből" nyomtatott felirattal, Kabát Emil/Máramarossziget felvétele, hátoldalán jelzett fotólap, kissé sérült és kissé foltos, 14x9 cm
3284237
16583
490
15000
Photo
cca 1890, Mariaffi Albert fotója, Veress Ferenc kolozsvári műterméből, kis folttal, megvágott, 9,5x6,5 cm
3284646
16584
490
Photo
1895, 1903 Férfiportrék, 2 db keményhátú fotó Koller Károly tanár budapesti műterméből, 20×11,5 cm 3347544
16585
490
Photo
cca 1870-1880 Férfiak és hölgyek műteremben, 2 db keményhátú fotó, sérülésekkel, 16,5×10,5 cm
3304248
16586
490
Photo
1895 Árvízvédelmi munkálatok a Karcsa folyón, ,,X. csatorna szakasz a karcsi zárgát védése belviz ellen 1895. április hó 17-én", Wieser Miklós felvétele, keményhátú fotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 12x16,5 cm 3242429
16587
490
Photo
cca 1890-1900 Czibesz Mihály fiumei rajztanár 2 db portréja, keményhátú fotó Antonio Funk és Carposio műterméből, kopott, kissé sérült, 20,5×11,5 éa 16,5x8 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF